З ТОТ вдалось вивезти ще двох дітей та їх батьків

Джерело: Save Ukraine 

Команді Save Ukraine вдалось вивезти з тимчасово окупованої території України двох малолітніх дітей разом з їхніми батьками.

Засновник Save Ukraine Микола Кулеба зазначив, що окупаційна влада примушувала батьків змінювати українські свідоцтва про народження дітей на російські документи, а батька намагалися поставити на військовий облік.

“На щастя, родині вдалося вирватися й приїхати в Україну. Зараз вже родина в безпеці. Усього нашій команді вдалося повернути з Росії та тимчасово окупованих територій 213 українських дітей”, – зазначив Кулеба.

Начальник КМВА Сергій Попко заявив, що російські війська не відмовилися від своїх стратегічних цілей, тож повторний наступ на Київ залишається цілком реальним сценарієм.

Спікер Майк Джонсон заявив, що конгресмени працюватимуть над врегулюванням безпеки кордону та уникненням “шатдауну” – часткової призупинки роботи урядових установ, що може настати у разі, якщо не затвердять бюджет.

29 лютого міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок провела паралелі між розвитком подій у невизнаному Придністров’ї та ситуацією на сході Донбасі.

29 лютого президент Володимир Зеленський призначив бригадного генерала Володимира Карпенка командувачем Сил логістики Збройних Сил України.

Польща не виключає введення заборони на сільськогосподарську продукцію з Росії, заявив прем’єр-міністр Дональд Туск 29 лютого під час візиту до Варшави свого колеги з Латвії, котра вже запровадила таку заборону.