У Харківській області примусово евакуюють 275 дітей

Джерело: Мінреінтеграції

У Харківській області у п’яти громадах Куп’янського району проведуть примусову евакуацію дітей. Загалом планується вивезти 275 дітей та їх родини із 66 населених пунктів.

Евакуацію запровадили через небезпечні умови. Рішення підтримали члени Коордштабу з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану.

Вивезення дітей відбудеться протягом 45 діб. Це стосується 275 дітей та їх родин з Кіндрашівської, Куп’янської, Курилівської, Петропавлівської, Дворічанської та Вільхуватської територіальних громад Куп’янського району.

Охочі евакуюватися можуть звернутися на “гарячі” лінії Мінреінтеграції та Харківської ОВА:

  • Гаряча лінія Харківської ОВА (цілодобово) – 0 800 339 291;
  • Гаряча лінія Мінреінтеграції: 15-48, WhatsApp/Telegram/Viber – (096) 078-84-33.

Евакуація буде безоплатною.

Польща не виключає введення заборони на сільськогосподарську продукцію з Росії, заявив прем’єр-міністр Дональд Туск 29 лютого під час візиту до Варшави свого колеги з Латвії, котра вже запровадила таку заборону.

Українські посадовці стурбовані тим, що просування Росії може набрати значних обертів до літа, якщо союзники Києва не зможуть збільшити постачання боєприпасів.

За словами президента Володимира Зеленського, Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський розробляє два варіанти плану подальших дій: якщо Україна отримає допомогу США, вона зможе перейти в наступ, якщо ні – їй доведеться зосередитися лише на захисті.

У Міністерстві закордонних справ закликали до розв’язання проблем між Кишиневом та Тирасполем без зовнішніх втручань.

ЄС повинен підтримати Україну всім необхідним, щоб Київ міг виграти війну проти Росії, мовиться у резолюції євродепутатів, прийнятій 29 лютого.