«За 20 км від фронту треба оновити манікюр» – історія жінки з прифронтового селища

Джерело: Букви

Режисерка та зооволонтерка Марія Дергачова розповіла історію української жінки з прифронтової території, котра зацікавила та вразила її. Вона зауважила, що мешканку прифронтового селища, попри постійні ворожі обстріли та складну гуманітарну ситуацію, все ж турбує стан її манікюру.

Дергачова поділилася власним спостереженням, коли роздавала гуманітарну допомогу. Режисерка відмітила, що за 20 км від фронту місцева мешканка намагається дотримуватися звичних косметичних процедур та слідкує за станом своїх рук. Дергачову неабияк здивувала така об’єднувальна риса українок.

Всупереч російським обстрілам та продовженням боїв, цивільні на прифронтових територіях знаходять змогу робити те, що раніше здавалося звичайними буденними справами.

Жінка вийшла отримати гуманітарну допомогу. Питаю – звідки манікюр? Каже – у нас дівчина робить, що залишилась в селищі. Я попросила зробити фото, і вона соромʼязливо почала відмовляти, мовляв, треба оновити. Треба оновити манікюр. За 20 км до фронту потрібно оновити манікюр, – мовиться у дописі волонтерки.

Джерело: Букви/Telegram

30 травня присяжні у Нью-Йорку ухвалили вердикт у кримінальній справі колишнього президента США Дональда Трампа.

30 травня прессекретарка російського МЗС Марія Захарова назвала “неприйнятними” плани США щодо подальшого стримування операцій тіньового флоту нафтових танкерів Росії. Вона поскаржилася, що перешкоджання російсько-китайській торгівлі є частиною “незаконної торговельної війни”.

У ніч на 31 травня російські війська вкотре обстріляли Харків. Міський голова Ігор Терехов повідомив про два “прильоти” у місті.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22.30 30 травня щодо російського вторгнення. Оборонна операція наших військ триває. Найгарячішою залишається ситуація на Курахівському і Покровському напрямках.

Співзасновниця і голова громадської організації “Харківський кризовий інфоцентр” та головна редакторка проєкту “Накипіло” Олена Лептуга висловила претензії до пресслужби Офісу президента через нещодавно опубліковане відео на сторінці глави держави. Вона пояснила, що в описі до публікації не вказали справжнє авторство, а логотип їхнього медіа просто закрили.