За минулу добу ворог здійснив 108 обстрілів Херсонщини: троє поранених

Джерело: Херсонська ОДА

За минулу добу, 10 січня, російські загарбники здійснили 108 обстрілів Херсонщини, внаслідок чого три людини дістали поранення.

Ворог випустив по Херсонщині 482 снаряди з мінометів, артилерії, РСЗВ, танків та БпЛА.

Російські окупанти поцілили в житлові квартали населених пунктів області.

Естонія, слідом за Латвією та Литвою, заборонила в’їзд транспортних засобів з білоруськими номерними знаками, незалежно від причин перебування власника або користувача в Естонії чи Європейському Союзі.

За дорученням Головнокомандувача генерал-полковника Олександра Сирського у Збройних Силах України почали впровадження комплексної програми дій “Збереження життя військовослужбовців”.

Українські війська продовжують оборонну операцію на Лівобережжі Дніпра у Херсонській області, зокрема мовиться про території в районі села Кринки. Раніше низка ЗМІ розповсюдили інформацію про відхід українських сил з плацдарму у Кринках.

Згідно з даними поліції, станом на сьогодні, під час оборонної операції в селі Кринки на Лівобережжі Херсонщини зникли безвісти 788 українських військових у період з жовтня 2023-го по кінець червня 2024 року.

Згідно з наказом коменданта Херсонської області від 28 березня 2024 року, у регіоні впроваджено особливий режим в’їзду та виїзду на територію області.