За останні 48 годин на двох ділянках фронту в Україні загострились бої – британська розвідка

Джерело: Twitter міноборони Великої Британії

У британській розвідці повідомили про загострення боїв на двох ділянках фронту, які відбулись протягом останніх 48 годин.

Згідно з даними фахівців, бої точаться на південь від Оріхова поблизу села Роботине (Запорізька область), у зоні відповідальності 58-ї загальновійськової армії РФ.

Також за 80 км на схід українські війська завдали поразки частинам 247-го гвардійського десантно-штурмового полку російських повітряно-десантних військ і відвоювали село Староморське.

Тим часом на півночі інші підрозділи російських десантників продовжують наступальні дії в Серебрянському лісі на захід від Кремінної, проте вони змогли досягти лише незначних результатів.

Внаслідок російської атаки по будівельному гіпермаркету “Епіцентр” в Харкові загинули чотири людини та ще 40 поранених.

Сили оборони Півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад та техніку окупантів.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України.