Загальний графік споживання в країні вказує на недостатність заходів з економії електроенергії – «Укренерго»

Джерело: “Укренерго”.

Через спеку в Україні знову зростає споживання електроенергії. Саме тому в “Укренерго” закликали ощадливіше її споживати.

Після помірної температури у вихідні і в понеділок спека знову сприяє зростанню споживання. Вечірній максимум споживання вчора о 21:00 був дещо вищим, ніж у вечір понеділка.

У компанії зазначили, що Диспетчерський центр “Укренерго” не бачить споживання кожного окремого споживача, але загальний графік споживання по країні вказує на недостатність заходів з економії електроенергії.

Також в “Укренерго” нагадали, як можна економити електроенергію щодня:

  • охолоджуйте приміщення, виставляючи температуру кондиціонерів не нижче 23˚С;
  • вимкніть потужні електроприлади або користуйтеся ними по черзі;
  • переносьте користування електроприладами на ранкові, денні або нічні години доби;
  • вимикайте світло, якщо виходите з приміщення.

Станом на сьогодні “Укренерго” не прогнозує обмежень електропостачання, але наголошує на необхідності зменшити споживання електричної енергії у вечірні години для зниження навантаження на енергосистему та полегшення її балансування.

“Ми вдячні всім, хто відгукнувся на наш заклик і дбає про ощадливе споживання у вечірні години. Але зі зростанням спеки зростає і навантаження на енергосистему.Просимо споживачів приділяти більше уваги заходам з економії електроенергії”, – наголосили у компанії.

Виконувачка обов’язків президентки Венесуели Делсі Родрігес заявила, що кількість загиблих унаслідок двох землетрусів зросла до понад 500.

Українську журналістку з Мелітополя, 64-річну Ірину Левченко, яку російські окупанти незаконно утримують із 2023 року, етапували із Сімферопольського СІЗО до Краснодара. Разом із нею до Росії вивезли ще близько десяти українських політв’язнів.

Росіяни знову атакували автозаправні станції в місті Суми. Внаслідок ударів по двох АЗС поранені троє людей.

Результати опитування IBRiS у Польщі продемонстрували стрімке зростання підтримки президента Кароля Навроцького. Відбувається це на тлі відкликання врученого президенту України ордену.

Шведська міністерка з питань клімату Роміна Пурмохтарі прийшла на засідання Ради ЄС у Люксембурзі з незвичним супутником – своїм тримісячним сином Адамом. Це був перший випадок, коли немовля взяло участь у засіданні міністрів ЄС.