Загальний графік споживання в країні вказує на недостатність заходів з економії електроенергії – «Укренерго»
Джерело: “Укренерго”.
Через спеку в Україні знову зростає споживання електроенергії. Саме тому в “Укренерго” закликали ощадливіше її споживати.
Після помірної температури у вихідні і в понеділок спека знову сприяє зростанню споживання. Вечірній максимум споживання вчора о 21:00 був дещо вищим, ніж у вечір понеділка.
У компанії зазначили, що Диспетчерський центр “Укренерго” не бачить споживання кожного окремого споживача, але загальний графік споживання по країні вказує на недостатність заходів з економії електроенергії.
Також в “Укренерго” нагадали, як можна економити електроенергію щодня:
- охолоджуйте приміщення, виставляючи температуру кондиціонерів не нижче 23˚С;
- вимкніть потужні електроприлади або користуйтеся ними по черзі;
- переносьте користування електроприладами на ранкові, денні або нічні години доби;
- вимикайте світло, якщо виходите з приміщення.
Станом на сьогодні “Укренерго” не прогнозує обмежень електропостачання, але наголошує на необхідності зменшити споживання електричної енергії у вечірні години для зниження навантаження на енергосистему та полегшення її балансування.
“Ми вдячні всім, хто відгукнувся на наш заклик і дбає про ощадливе споживання у вечірні години. Але зі зростанням спеки зростає і навантаження на енергосистему.Просимо споживачів приділяти більше уваги заходам з економії електроенергії”, – наголосили у компанії.
- Станом на 12 липня енергетики заживили майже всіх споживачів, знеструмлених через грозовий шторм. Залишається без світла лише один населений пункт у Сумській області.
- У Міненерго повідомили про ситуацію в енергосистемі України станом на 11 липня. Зокрема завершено ремонт мережевої інфраструктури ТЕС, а через негоду та падіння збитих уламків відбулось знеструмлення споживачів.
- В Україні на ремонт вивели енергоблок однієї з АЕС. Своєю чергою, це призвело до зменшення потужності енергосистеми.
Майже 4 тисячі листів надійшли до палацу Фонтенбло у Франції в межах проєкту “Напишіть Марії-Антуанетті”, присвяченого останній королеві країни. Ініціативу запустили до 240-х роковин її останнього візиту до замку, який вважається однією з її улюблених резиденцій.
Впродовж 23 червня армія РФ обстрілювала Херсонщину ствольною та реактивною артилерією, а також БпЛА. Є загиблий та постраждалі.
Американська технологічна компанія Oracle за рік скоротила близько 21 тисячі працівників у різних країнах. Компанія пояснює реструктуризацію переорієнтацією бізнесу на хмарні сервіси та штучний інтелект.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Турецька влада затримала 209 осіб під час антитерористичних операцій. Це сталось через день після того, як Анкара запровадила обмеження на публічні зібрання напередодні саміту НАТО 7-8 липня.