Загинув командир батальйону 37-ї бригади морської піхоти Володимир Стогній

Джерело: 37 окрема бригада морської піхоти/Facebook
Пресслужба 37 окремої бригади морської піхоти повідомила, що загинув командир 1 батальйону морської піхоти бригади Володимир Стогній на позивний “Золотий”. Обставин загибелі не вказують.
Із глибокою скорботою у наших серцях повідомляємо про велику втрату для нашої сім’ї морських піхотинців — загибель командира 1 батальйону морської піхоти 37 окремої бригади морської піхоти, старшого лейтенанта Стогнія Володимира Сергійовича — справжнього воїна, який присвятив своє життя боротьбі за Україну та український народ!
Як розповіли в бригаді, старший лейтенант Стогній мав позивний “Золотий”. Він розпочав свій бойовий шлях у 2015 році, виконував бойові завдання в секторі АТО, згодом ООС. Від початку широкомасштабного вторгнення служив у лавах 60 окремої механізованої бригади, обіймав посаду командира розвідувального взводу.

Джерело: 37 окрема бригада морської піхоти/Facebook
Військовий особисто брав участь у багатьох важких боях під час деокупації правого берега Херсонщини та під час оборони міста Бахмут, неодноразово рятував побратимів, виносячи поранених на плечах з поля бою, сам також був поранений під час одного з чисельних боїв.
Надалі проходив службу в 82 окремій десантно-штурмовій бригаді, обіймаючи посаду командира розвідувальної роти. А восени 2024 року долучився до лав 37 окремої бригади морської піхоти, тимчасово виконував обов’язки командира 1 батальйону морської піхоти, після чого офіційно обійняв посаду комбата.

Джерело: 37 окрема бригада морської піхоти/Facebook
В пресслужбі наголошують, що Володимир Стогній зарекомендував себе як справжній та гідний офіцер, здатний дбайливо та вміло командувати своїм особовим складом, користувався повагою та авторитетом серед військовослужбовців, вправний тактик та сміливий боєць.
“Бувши на посаді комбата, неодноразово брав участь у боях пліч-о-пліч зі своїми бійцями, демонструючи свій сталевий характер, сміливість та показуючи приклад своїм людям. Щиро любив Україну, пишався бути українцем, добре знався на культурі та історії рідного краю, вірив у нашу перемогу та докладав більше ніж максимум зусиль, аби наблизити цей день”, – згадують у бригаді.
“Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та друзям, розділяємо разом з вами цю невимовну втрату. Зі свого боку обіцяємо докласти всіх зусиль, аби здійснити мрію “Золотого” — вільна та соборна Україна! Наша помста буде страшна! Спочивай з миром, герою!”
- На фронті, боронячи Україну від російського агресора, загинув лікар-ветеринар Захар Палій.
- 5 березня в Києві попрощалися із Василем Ратушним, який загинув 27 лютого внаслідок влучання FPV-дрона.
- Міністерство культури та стратегічних комунікацій повідомило, що від початку повномасштабного російського вторгнення в Україні загинули 183 митці та 98 медійників.
- Віталій Кокошко, український режисер, засновник агенції-студії “Кінограф” і один із ветеранів вітчизняної рекламної індустрії, загинув на фронті у віці 58 років.
- На фронті загинув військовослужбовець, актор серіалів “Доктор Віра” і “Прогулянка у порожнечі” Олексій Самойленко, який долучився до лав ЗСУ у перші дні повномасштабного вторгнення.
Правоохоронці викрили настоятеля храму УПЦ МП, який у змові з родичкою “приватизував” церкву на Київщині.
За даними Федерального бюро розслідувань, 17-річний підліток Нікіта Касап, звинувачений у вбивстві своїх батьків, планував вбити президента США Дональда Трампа.
Міноборони кодифікувало та допустило до експлуатації у Збройних силах України безпілотний авіаційний комплекс українського виробництва В-1, здатний перебувати в повітрі упродовж декількох годин.
Зоозахисники звернулися до Міндовкілля, Державної Екологічної Інспекції та Міністерства внутрішніх справ з вимогою перевірити мисливське господарство “Поліське-Сарни”, де повідомляли про собачі бої і вбивство тварин.
ПриватБанк підтримав ініціативу Нацбанку щодо перейменування копійки на питому українську “шаг”.