Залежним від вейпу дітям слід давати нікотинові пластирі, – представники охорони здоров’я

Джерело: BBC News

Представники охорони здоров’я заявили, що дітям, залежним від вейпу, слід пропонувати нікотинові пластирі, щоб допомогти їм кинути палити.

Фото: Getty Images

Доповідь громадської охорони здоров’я Уельсу (PHW) також закликала заборонити одноразові вейпи та їх назви, такі як жувальна гумка чи кавун.

Остаточний звіт групи реагування на інциденти (IRG) PHW стверджує, що вейп слід розглядати як проблему залежності, а не як неправильну поведінку учнів.

IRG досліджує стрімке зростання вейпінгу серед дітей і молоді в Уельсі. У рамках звіту група поспілкувалася з кількома молодими людьми, які сказали, що відчували тягу, тремтіння та зміни апетиту, коли вони намагалися кинути використання вейпів.

Фото: Getty Images

З 2015 року у Великій Британії незаконно продавати вейпи особам молодше 18 років, хоча уряди Великої Британії та Уельсу заявили, що планують прийняти подальше законодавство, щоб зменшити привабливість та доступність вейпів.

IRG надала наступні рекомендації.

  • вейпінг не повинен бути дозволений у місцях, призначених для дітей та молоді;
  • рекламу, упаковку та демонстрацію вейпів слід обмежити;
  • слід заборонити продаж і постачання одноразових пристроїв.

У звіті йдеться, що переважна більшість дітей і молодих людей в Уельсі не вживають вейп, але їх кількість значно зросла, особливо серед дівчат.

Багато хто відчував тиск з боку однолітків і сильне бажання “відповідати” та “виглядати круто”, дійшла висновку група.

Міністр закордонних справ Литви Кястутіс Будрис закликав міжнародну спільноту відреагувати на президентські вибори в Білорусі, які відбудуться наступного року.

Поліція затримала чоловіка, який на залізничному вокзалі викрав мобільний телефон у військовослужбовця та здав його в ломбард.

30-31 грудня 2024 року над Землею зійде так званий “чорний місяць”.

Сандей Аделаджа, пастор, який став відомим в Україні, повертається в Африку, щоб продовжити боротьбу за духовність та справедливість для африканських дітей.

В підземному переході метро на станції “Rathaus Steglitz” у Берліні до середини січня проходить художня виставка “Підземний сад”, яку створили українські діти, що малювали в укритті під землею в Харкові.