Залізний Порт, Джанкой, Керч: у «Дії» з’явилися нові військові облігації

Джерело: Міністерство цифрової трансформації України

У застосунку “Дія” з’явилися чотири нові військові облігації – Залізний Порт, Асканія-Нова, Джанкой та Керч.

Військові облігації – цінні папери, які ви купуєте та після закінчення терміну їх дії отримуєте кошти назад із відсотками. Гроші з облігацій спрямовуються на зброю, боєприпаси, техніку, їжу та медикаменти для наших військових. А ще – на заробітні плати медикам, учителям, пенсії та соціальні виплати.

Отже, умови наступні:

Залізний Порт: ставка від 16,25%, дата виплати — 05.06.2024;

Асканія-Нова: ставка від 16,50%, дата виплати — 20.11.2024;

Джанкой: ставка від 17,96%, дата виплати — 23.07.2025;

Керч: ставка від 18,00%, дата виплати — 15.10.2025.

Нові облігації вже доступні в застосунку “Дія”.

“Залізний Порт, Асканія-Нова, Джанкой, Керч – міста, відомі кожному українцю. Також скучили за ними? Допоможіть Силам оборони швидше їх повернути – купуйте нові військові облігації в “Дії”, щоб підтримати військових й економіку та отримати прибуток”, – закликали у відомстві.

Зазначимо, що на початку грудня 2023 року міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров повідомив, що українці отримали вже більше ніж 44,8 мільйона гривень прибутку від купівлі військових облігацій у застосунку “Дія”.

Очільник Мінцифри пояснив, що військові облігації – це цінні папери. Кожна облігація – це зброя та техніка для наших захисників.

“Купуючи їх, ви даєте державі в борг кошти і назад отримуєте їх з відсотками. Тобто підтримуєте країну та заробляєте. Вартість однієї облігації – від 940 грн, а максимальний річний прибуток – 18%”, – зазначив міністр.

Внаслідок російської атаки по Куп’янському районі (Харківська область) поранено волонтера. Крім того, ЗС РФ атакували селище Чорне вчора, 24 лютого, близько 23:00.

25 лютого президент Володимир Зеленський повідомив, що втрати української армії з початку повномасштабної війни становлять 31 військовослужбовців.

Все більше німців вважають, що європейські країни мають постачити Україні більше озброєння та боєприпасів, свідчать результати опитування ZDF Politbarometer.

Наприкінці березня відбудеться наступне засідання Конгресу місцевих та регіональних влад, але у новому форматі, повідомив заступник керівника Офісу Президента Олексій Кулеба.

На форумі “Україна. Рік 2024” міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін повідомив, що Україна розробила та успішно випробувала далекобійну ракету власного виробництва, яка здатна уражати цілі на відстані 700 кілометрів.