Залужний зустрівся з Каволі й Радакіним: обговорили ситуацію на фронті та плани ворога

Джерело: Валерій Залужний/Facebook

26 жовтня Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний провів зустріч командувачем ЗС США в Європі генералом Крістофером Каволі та начальником Штабу оборони Великої Британії адміралом сером Тоні Радакіним. Зокрема сторони обговорили ситуацію на фронті, оцінивши можливі плани ворога.

Провели зустріч у широкому складі з нашими партнерами — Верховним головнокомандувачем Обʼєднаних збройних Сил НАТО в Європі, командувачем ЗС США в Європі генералом Крістофером Каволі та начальником Штабу оборони Великої Британії адміралом сером Тоні Радакіним, — зазначив український генерал.

Під час зустрічі сторони детально обговорили ситуацію на полі бою, наступальні та оборонні операції ЗСУ, ситуацію на найскладніших напрямках, а також дії та ймовірні плани росіян.

Залужний повідомив, що окремо обговорили актуальні потреби Збройних Сил України у снарядах, дронах та військовій техніці. Також акцентували на важливих питаннях посилення протиповітряної оборони та прикриття в осінньо-зимовий період обʼєктів критичної інфраструктури.

Український генерал висловив вдячність нашим союзникам за непохитну підтримку та допомогу.

Разом ми сильніші, і разом ми переможемо! – наголосив Головнокомандувач ЗСУ.

Зауважимо, у серпні деякі з найвищих військовослужбовців альянсу НАТО вирушили до польсько-українського кордону, щоб зустрітися з Головнокомандувачем Збройних сил України Валерієм Залужним.

Нагадаємо, Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний 15 вересня зустрівся з американськими та британськими партнерами й ознайомив їх із ситуацією на фронті.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

Генеральний директор Міжнародної ради аеропортів Європи (ACI EUROPE) Олів’є Янковець в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” наголосив, що без повноцінно функціональних аеропортів “ми не бачимо можливості відновлення України”.

В суботу, 24 лютого, міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олександр Камишін та CEO і співзасновник німецької компанії Helsing GmbH Гундберт Шерф підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері безпеки й оборони.

В другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок відвідала Одесу.