Заступник міністра фінансів США відвідає Україну для переговорів щодо посилення санкцій

Джерело: Reuters

Заступник міністра фінансів США Воллі Адейемо в середу, 29 травня, відвідає Київ для переговорів з міністром фінансів України Сергієм Марченком та іншими урядовцями щодо майбутніх планів посилення санкцій проти Росії.

Адейемо зустрінеться з Марченком, помічниками Президента Володимира Зеленського, законодавцями та науковцями, щоб переглянути важливу промову про плани США щодо санкції проти РФ, з якою він виступить у Берліні в четвер.

“Ми продовжуємо вживати заходів, щоб зруйнувати російську військову машину та перекрити канали для ухилення, включаючи санкції проти майже 300 фізичних та юридичних осіб лише цього місяця”, — сказав представник мінфіну, який говорив на умовах анонімності.

Адейемо також обговорить зусилля лідерів G7 розблокувати конфісковані російські активи вартість близько 300 мільярдів доларів, зусилля України по боротьбі з корупцією та допомогу США у залученні приватних інвестицій, у тому числі шляхом збільшення фінансування державного сектора, сказав посадовець мінфіну.

23 червня президент Володимир Зеленський повідомив, що 25 червня урядова делегація України перебуватиме у Брюсселі для фактичного початку перемовин щодо вступу.

23 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 8050 росіян та знищили 1042 одиниці озброєння та військової техніки.

У ніч на 23 червня російські регіони зазнали атаки безпілотників. Мовиться, що у міноборони РФ звітувало про, нібито, знищення 33 дронів.

24 червня усі обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень протягом доби з 00:00 до 24:00.

Президент Володимир Зеленський поінформував про наслідки ворожих влучань по Харкову 23 червня. Станом на зараз відомо про одного загиблого, також є поранені.