Збірна ЗСУ в Чехії перемогла на Регіональних змаганнях з військового п’ятиборства

Джерело: Міноборони

Збірна Збройних сил України в Чехії перемогла на Регіональних змаганнях з військового п’ятиборства.

З 2 по 6 червня 2024 року в Чехії під егідою Міжнародної ради військового спорту відбулися Регіональні змагання з військового п’ятиборства, в яких взяли участь 47 військовослужбовців із восьми країн світу.

Збірна команда Збройних сил України продемонструвала найвищі результати, посівши перше командне місце.

Зокрема капітан Віталій Матюшенко, представник 7 спортивного клубу Міністерства оборони України, здобув золоту нагороду в особистому заліку.

Майор Василь Гілянчук, представник Військової академії (м. Одеса), виборов срібну медаль.

Такий результат свідчить про високий рівень підготовки українських військових спортсменів і їхню здатність гідно представляти Україну на міжнародній арені.

Колишній очільник Білого дому Дональд Трамп повідомив, що визначився з кандидатурою віцепрезидента, з яким піде на вибори у листопаді цього року.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.

У неділю, 23 червня, християни східного обряду святкують День Святої Трійці або П’ятидесятницю.