Зеленський допустив можливість проведення виборів в Україні під час війни

Джерело: інтерв’ю Володимира Зеленського для Sky TG24

Президент України Володимир Зеленський уперше заговорив про можливість проведення виборів в Україні під час повномасштабної війни з російським агресором.

Як пояснив президент, вибори в Україні можуть відбутися, проте спершу необхідно розв’язати питання безпеки виборців та змінити законодавство.

Він додав, що український парламент повинен розв’язати усі завдання, аби українці могли безпечно голосувати на дільницях.

“Ситуація складна, але вибори в Україні можуть відбутися”, – сказав президент.

Водночас, наголосив він, українці повинні голосувати без ризику потрапити під атаку ворога.

“У нас є це завдання, але якщо нашій країні вдасться внести зміни до законів, то в Україні відбудуться вибори”, – сказав Зеленський.

Сьогодні, 25 травня, російські війська знову атакували центр Харкова.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України. 

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.

Лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на східний фронт передав інженерному полку та одній з артилерійських бригад екскаватори для фортифікаційних робіт.