Зеленський оголосив про домовленості з Канадою щодо бронетехніки

Джерело: президент Володимир Зеленський.

У межах саміту НАТО у Вільнюсі президент Володимир Зеленський оголосив про посилення ЗСУ бронетехнікою завдяки Канаді.

Глава держави провів зустріч з прем’єр-міністром Канади Джастіном Трюдо. Вони разом обговорили гарантії безпеки для України на шляху в НАТО.

“…Маємо розуміння Канади, буде розуміння світу, готуємо важливу безпекову перемогу для України”, – написав він.

За його словами, є потужні домовленості щодо посилення українських захисників бронетехнікою.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 19:00 16 червня. За добу кількість бойових зіткнень по всій лінії фронту зросла до 88.

16 червня, підбиваючи підсумки дводенного Глобального саміту миру у Швейцарії, президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна планує вже за кілька місяців провести другий аналогічний захід, на якому гіпотетично може бути присутній представник від РФ.

16 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 7750 росіян та знищили 1244 одиниць озброєння ворога.

У НЕК “Укренерго” повідомили, що 17 червня графіки погодинних відключень електроенергії застосовуватимуть по всій території України з 8:00 до 24:00. Більший дефіцит в енергосистемі прогнозують на тлі зростання споживання на початку робочого тижня.

Між Мексикою та Україною посилять двосторонню співпрацю. Ще буде відновлено роботу свого посольства в Україні.