Зеленський заявив, що РФ прагне скинути його з посади президента України ще до кінця року

Джерело: інтерв’ю Зеленського для The Sun

Президент України Володимир Зеленський повідомив, що у Росії “дуже хочуть” усунути його з посади вже до кінця 2023 року.

Зеленський вкотре повідомив про намагання росіян дестабілізувати ситуацію в Україні, влаштувавши “Майдан 3”, мета якого – зміна президента.

“Це – до побачення. Можливо, не шляхом вбивства. Я маю на увазі, що вона (мета – ред.) змінюється. Вони використовуватимуть будь-які інструменти, які у них є”, – пояснив президент.

Зеленський додав, що втілити цю мету Кремль намагатиметься вже до кінця 2023 року. Однак, додав він, “знаючи про це, ми можемо жити”.

Зеленський вже раніше повідомляв про те, що РФ прагне дестабілізувати ситуацію в Україні та скинути чинну владу шляхом “Майдану 3”.

У ГУР слова президента підтвердили, наголосивши, що РФ вже почала інформаційну атаку проти України, та додали, що основним завданням росіян є розкол українського суспільства, деморалізація до спротиву, демотивація до опору окупантам та посилення і зміщення акцентів на внутрішні протиріччя замість зовнішнього ворога.

У ніч на 3 грудня противник атакував 12-ма ударними БпЛА типу “Shahed” з району Приморсько-Ахтарськ – РФ та керованою авіаційною ракетою Х-59 – з повітряного простору Бєлгородської народної республіки.

Через складні погодні умови спостерігається значне уповільнення темпів бойових дій на фронті.

За підтримки повітря ворог продовжує намагатися оточити Авдіївку, але українські воїни стоять на своєму місці, завдаючи противнику великих втрат.

Українські підрозділи продовжили локальні атаки на Куп’янському та Лиманському напрямах та просунулися на захід від Діброви.

Міністр інфраструктури Польщі Алвін Гаджадхур в суботу, 2 грудня, повідомив, що контроль, який зараз здійснюється на польсько-українському кордоні, буде посилено.