Жінку, яка в жовтні пошкодила могили військових у Львові, помістили в психлікарню
Джерело: Суспільне Львів
48-річну жінку, що в жовтні 2024 року пошкодила могили українських військовослужбовців у Львові, примусово помістили в психіатричну лікарню.
Як ідеться у матеріалах справи, 20 жовтня 2024 року близько о 03:00 фігурантка пошкодила 39 пам’ятників загиблим на війні з Росією військовослужбовцям. Жінка “вчинила суспільно небезпечне діяння в стані неосудності та продовжує хворіти на психічну хворобу, яка позбавляє її можливості усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними”.

Фото: Telegram-канал “Львівич | Новини”

Фото: Telegram-канал “Львівич | Новини”

Фото: Telegram-канал “Львівич | Новини”
Фото: Telegram-канал “Львівич | Новини”
Згідно з висновком судово-психіатричної експертизи, яку провели в лютому цього року, жінка має хронічні психічні розлади.
Суд примусово помістив фігурантку в психіатричний заклад — обласну клінічну психіатричну лікарню в селі Орлівка Рівненської області.
- Наприкінці вересня 2024 року у Тернопільській області місцевий мешканець пошкодив могили 11 військовослужбовців. Його затримали. За вчинене йому загрожує до п’яти років позбавлення волі.
- 60-річній жінці, яка осквернила могили військових у Києві, оголосили підозру. За даними слідства, вона вчинила акт вандалізму на могилах загиблих захисників України – Дмитра Коцюбайла з позивним “Да Вінчі”, Андрія Пильщикова з позивним “Джус”, а також Павла Петриченка.
Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.
У літній період пацієнти, які використовують препарати класу GLP-1, зокрема Ozempic, Wegovy та Mounjaro, можуть мати підвищені ризики зневоднення та ускладнень, пов’язаних із високою температурою.
Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.