Журнал The Economist випустив обкладинку з «прогнозом» на 2025 рік

Джерело: The Economist
Британське видання The Economist опублікувало обкладинку-ребус з “прогнозом” на 2025 рік. Серед тем – військові конфлікти, зміни клімату, штучний інтелект та інше.
Обкладинка під назвою “The World Ahead 2025” містить символіку, яка стосується ключових подій та трендів, що визначають 2025 рік.
Це, зокрема:
- політичні лідери – зображення новообраного президента США Дональда Трампа, президента Китаю Сі Цзіньпіна, президента України Володимира Зеленського та інших;
- економічні знаки – графіки, символ долара, юаня тощо;
- елементи, що натякають на світові проблеми, – ракетні випробування, ядерну ескалацію, зміни клімату;
- технологічні інновації – штучний інтелект, робототехніка;
- глобальні конфлікти – геополітика, військові конфлікти;
- теми часу та ресурсу – пісочний годинник, нафтові запаси.
Традиційні обкладинки The Economist характеризуються метафоричним та символічним підходами до візуалізації важливих світових тем. Спеціальні випуски, як-от “The World Ahead”, відомі тим, що пропонують прогнози та аналіз ключових тенденцій у політиці, економіці, науці та культурі на найближчі роки.
- Голова КНР Сі Цзіньпін звернувся до учасників саміту G20 із закликом сприяти “охолодженню” війни між Росією та Україною. Він наголосив на важливості ролі ООН та її Ради Безпеки у мирному врегулюванні кризи, закликаючи підтримувати всі зусилля, спрямовані на досягнення політичного рішення.
Триває 1187-ма доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 989 тисяч осіб.
За даними аналітиків, росіяни просунулися у районах Лимана, Торецька та Новопавлівки.
У ніч на 25 травня російські війська здійснили масовану атаку України, внаслідок чого є руйнування та жертви.
У розвідці США вважають, що президент Росії Володимир Путін сприймає війну в Україні як екзистенційну боротьбу проти Заходу. Він впевнений у своїй перемозі та готовий вести бойові дії щонайменше до кінця 2025 року. Про це йдеться у щорічному звіті “Оцінка глобальних загроз — 2025”, підготовленому Управлінням воєнної розвідки США (DIA) для Конгресу станом на 11 травня 2025 року.
Аналітики проєкту DeepState оновили мапу бойових дій на Сумщині. Наразі 62,6 км² території області позначені як окуповані.