Журнал The Economist випустив обкладинку з «прогнозом» на 2025 рік
Джерело: The Economist
Британське видання The Economist опублікувало обкладинку-ребус з “прогнозом” на 2025 рік. Серед тем – військові конфлікти, зміни клімату, штучний інтелект та інше.
Обкладинка під назвою “The World Ahead 2025” містить символіку, яка стосується ключових подій та трендів, що визначають 2025 рік.
Це, зокрема:
- політичні лідери – зображення новообраного президента США Дональда Трампа, президента Китаю Сі Цзіньпіна, президента України Володимира Зеленського та інших;
- економічні знаки – графіки, символ долара, юаня тощо;
- елементи, що натякають на світові проблеми, – ракетні випробування, ядерну ескалацію, зміни клімату;
- технологічні інновації – штучний інтелект, робототехніка;
- глобальні конфлікти – геополітика, військові конфлікти;
- теми часу та ресурсу – пісочний годинник, нафтові запаси.
Традиційні обкладинки The Economist характеризуються метафоричним та символічним підходами до візуалізації важливих світових тем. Спеціальні випуски, як-от “The World Ahead”, відомі тим, що пропонують прогнози та аналіз ключових тенденцій у політиці, економіці, науці та культурі на найближчі роки.
- Голова КНР Сі Цзіньпін звернувся до учасників саміту G20 із закликом сприяти “охолодженню” війни між Росією та Україною. Він наголосив на важливості ролі ООН та її Ради Безпеки у мирному врегулюванні кризи, закликаючи підтримувати всі зусилля, спрямовані на досягнення політичного рішення.
У Конгресі США вимагають оголосити Байдену імпічмент за дозвіл завдавати ударів по території Росії далекобійними ракетами.
В Польщі офіційно працює 780 тисяч українців. З них понад 400 тисяч — чоловіки.
Президент Володимир Зеленський 19 листопада підписав законопроєкт №11407, який дозволяє військовим самостійно вирішити, хто отримає виплати, якщо вони зникнуть безвісти чи потраплять у полон.
Велика Британія у межах навчальної місії Interflex вже підготувала 50 тисяч українських військових.
У Франції заявили, що надання Україні дозволу уражати військові об’єкти на території Росії ракетами дальнього радіуса дії “залишається варіантом на столі переговорів”.