Зірка «Сутінків» Роберт Паттінсон таємно одружився – ЗМІ

Джерело: In Touch

Зірка саги “Сутінки”, британський актор Роберт Паттінсон таємно одружився з акторкою і моделлю Сьюкі Вотергаус.

За даними видання, таємне весілля відбулося ще декілька місяців тому. Церемонія була скромною.

Роберт Паттінсон та Сьюкі Вотерхаус разом з 2018 року, однак публічно не афішували свої стосунки.

Раніше Букви повідомляли, що Сьюкі Вотерхаус та Роберт Паттінсон вперше стали батьками. Вотерхаус підтвердила інформацію про народження первістка, опублікувавши фото з малюком.

Водночас ні дати народження, ні статі дитини обраниця зірки “Сутінок” не повідомила.

19 червня Риксдаг, після п’ятигодинних дебатів, проголосував за угоду щодо військової співпраці зі США, так звану угоду DCA, яка дає американським військовим право використовувати 17 шведських військових баз по всій країні.

19 червня Державний секретар США Ентоні Блінкен запевнив, що саміт Північноатлантичного альянсу, котрий відбудеться на початку липня у Вашингтоні, зосередиться на зміцненні допомоги Україні у довгостроковій перспективі.

3 червня у своєму будинку в центрі Лос-Анджелеса помер найстарший чоловік у США Моррі Маркофф. Йому було 110 років. 

19 червня британському політику, колишньому прем’єр-міністру Великої Британії Борису Джонсону виповнюється 60 років. В особі цього лідера Україна отримала від Великої Британії безпрецедентну підтримку з початку повномасштабного вторгнення російських військ. Він не лише одним з перших здійснив візит до охопленої вогнем держави, але й посилив оборону України, домігшись погодження низки необхідного озброєння.

Видання The Economist проаналізувало дезінформаційну кампанію проти першої леді України Олени Зеленської та визначило ключові інструменти російської пропаганди.