Знайшли останки одного американського льотчика, який розбився у морі біля Японії

Джерело: CNN

В п’ятницю, 1 грудня, знайшли останки одного льотчика, який перебував на борту CV-22B Osprey ВПС США, який розбився в середу, 29 листопада, біля узбережжя острова Якусіма на південному заході Японії.

“Семеро льотчиків перебувають у статусі DUSTWUN, що означає “службовий статус — місцеперебування невідоме”. Наразі ми можемо підтвердити, що один набір останків знайдено”, — йдеться в повідомленні командування спеціальних операцій ВПС США.

Заступниця прессекретаря Пентагону Сабріна Сінгх 1 грудня заявила, що всі V-22 Osprey в Японії проходять технічне обслуговування та перевірку безпеки, тоді як підрозділ, якому належав CV-22, що розбився, “не виконує польотів”.

“Блок літака CV-22, який зазнав аварії, не виконує польотів. Усі V22 Osprey в Японії працюють лише після ретельного технічного обслуговування та перевірки безпеки. Ми вже почали ділитися інформацією про аварію з нашими японськими партнерами та пообіцяли продовжувати робити це своєчасно та прозоро”, — сказала вона. 

Пошуково-рятувальні операції тривають. Відповідно до пресрелізу ВПС США, поточні рятувальні операції складаються з “повітряного, надводного та підповерхневого пошуку води та берегової лінії в районі Якусіми, Японія”. 

Довідково: Представники японської берегової охорони повідомили, що в середу 29 листопада, близько 14:47 американський військовий літак Osprey впав у воду біля острова Якусіма на південному заході Японії.

До місця події спрямували патрульні кораблі та авіацію.

Повідомляється, що Osprey перевозив вісім осіб, але інформації про стан екіпажу немає.

Відомо, що поліція отримала інформацію про те, що Osprey приземлився на узбережжі поблизу аеропорту Якусіма близько 14:37, а його лівий двигун загорівся.

Також є інформація, що літак залишив авіабазу Корпусу морської піхоти США Івакуні в префектурі Ямаґуті, прямуючи до американської авіабази Кадена в префектурі Окінава.

Метеорологи кажуть, що небо над районом Якусіма в той день було переважно ясним. Жодних рекомендацій чи попереджень на той час не надходило.

The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган  – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.

На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.

Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.

У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.

Платформа McHire, яку McDonald’s використовує для прийому на роботу нових співробітників, виявилася вразливою до елементарного злому. Двоє незалежних дослідників кібербезпеки – Ієн Керролл і Сем Каррі – з’ясували, що до внутрішньої системи, яка обробляє заявки кандидатів, можна було увійти, просто ввівши логін і пароль “123456”.