Зоопарк у Китаї звинувачують у «фейкових» пандах

Джерело: Sky News

У китайському зоопарку Тайчжоу з’явився новий атракціон, який викликав значне обурення. Зоопарк, розташований у провінції Цзянсу, представив виставку під назвою “собаки-панди”, за перегляд якої з відвідувачів стягувалася плата у 20 юанів (близько 2,77 дол).

Фото: Jam Press

Втім, невдовзі виявилося, що замість рідкісних панд, відвідувачам демонстрували пофарбованих чау-чау — породу собак із північного Китаю, відомих своєю густою шерстю. Тварин було розфарбовано у чорно-білий колір, щоб вони візуально нагадували панд.

Ця практика викликала негативну реакцію серед громадськості, а також юридичні суперечки щодо потенційного обману відвідувачів. Згідно з повідомленням державного видання The Global Times, юристи наголошують на тому, що відвідувачі можуть відчувати розчарування, дізнавшись правду про “панд”.

Зі свого боку, працівники зоопарку спростовують звинувачення у неправдивій рекламі. Вони стверджують, що вхід на виставку є безоплатним. А також там є інформаційні таблички правильно ідентифікують тварин як чау-чау, а не панд.

Представник зоопарку також зазначив, що використання натурального барвника для довгошерстих собак є безпечним, а подібна виставка допомагає компенсувати відсутність справжніх панд.

Цей інцидент не єдиний у своєму роді в Китаї, де зоопарки раніше звинувачувалися в спробах видати розфарбованих собак за інші види тварин, такі як вовки чи африканські коти. У 2010 році зоопарк у Чженчжоу придбав чау-чау, пофарбованих у такий спосіб, щоб вони нагадували тигрів, аби залучити більше відвідувачів.

Фото: Reuters / Зоопарк у Китаї у 2010 році

У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.

Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.

У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.

Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.

3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.