Зоопарк у Китаї звинувачують у «фейкових» пандах
Джерело: Sky News
У китайському зоопарку Тайчжоу з’явився новий атракціон, який викликав значне обурення. Зоопарк, розташований у провінції Цзянсу, представив виставку під назвою “собаки-панди”, за перегляд якої з відвідувачів стягувалася плата у 20 юанів (близько 2,77 дол).
Втім, невдовзі виявилося, що замість рідкісних панд, відвідувачам демонстрували пофарбованих чау-чау — породу собак із північного Китаю, відомих своєю густою шерстю. Тварин було розфарбовано у чорно-білий колір, щоб вони візуально нагадували панд.
Ця практика викликала негативну реакцію серед громадськості, а також юридичні суперечки щодо потенційного обману відвідувачів. Згідно з повідомленням державного видання The Global Times, юристи наголошують на тому, що відвідувачі можуть відчувати розчарування, дізнавшись правду про “панд”.
Taizhou Zoo in Jiangsu Province dyed two chow chow puppies black and white and promoted them as so-called “panda dogs.” pic.twitter.com/Jo7q1dBzZJ
— Shanghai Daily (@shanghaidaily) May 5, 2024
Зі свого боку, працівники зоопарку спростовують звинувачення у неправдивій рекламі. Вони стверджують, що вхід на виставку є безоплатним. А також там є інформаційні таблички правильно ідентифікують тварин як чау-чау, а не панд.
Представник зоопарку також зазначив, що використання натурального барвника для довгошерстих собак є безпечним, а подібна виставка допомагає компенсувати відсутність справжніх панд.
Цей інцидент не єдиний у своєму роді в Китаї, де зоопарки раніше звинувачувалися в спробах видати розфарбованих собак за інші види тварин, такі як вовки чи африканські коти. У 2010 році зоопарк у Чженчжоу придбав чау-чау, пофарбованих у такий спосіб, щоб вони нагадували тигрів, аби залучити більше відвідувачів.
- Малайзія, яка є другим за величиною виробником пальмової олії у світі, оголосила про намір використати орангутангів для демонстрації своєї прихильності до збереження біорізноманіття. Міністр сировини країни Джохарі Абдул Гані заявив, що планується передати орангутангів основним країнам-імпортерам пальмової олії, включно з ЄС, Індією та Китаєм.
- Президент Ботсвани погрожує вислати 20 000 слонів до Німеччини через конфлікт щодо імпорту мисливських трофеїв. Цього року міністерство охорони навколишнього середовища Німеччини порушило питання про можливість посилення обмежень на імпорт мисливських трофеїв через браконьєрство.
В каліфорнійській лікарні пацієнт, який, як вважають, був під дією наркотиків, спричинив хаос, залізши на стелю відділення невідкладної допомоги, де застряг і пожежникам довелося його визволяти.
Станом на 22:00 в суботу, 22 листопада, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 187.
ЗМІ Німеччини оприлюднили 1000-сторінковий документ “Operations Plan Germany”, в якому детально описано, як країна планує відповісти на війну з Росією.
Протягом дня, 22 листопада, армія РФ здійснила 55 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 127 вибухів.
В Хмельницькому обласному ТЦК та СП повідомили, що чоловік намагався дати хабар їхнім військовослужбовцям, а коли ті відмовились, застосував проти них сльозогінний газ.