Зросла кількість постраждалих внаслідок удару РФ по Харкову: троє загиблих та 25 поранених

Джерело: Володимир Зеленський/Telegram, голова Харківської ОДА Олег Синєгубов

Внаслідок російського удару керованими авіабомбами по Харкову наразі відомо про трьох загиблих та 25 поранених.

16 людей госпіталізували, серед них – двоє дітей. Чотири людини перебувають у важкому стані. 

Нагадаємо, що вдень 22 червня російська армія здійснила щонайменше чотири удари по Харкову керованими авіаційними бомбами (КАБ). За інформацією кореспондентів Суспільне Харків, вибухи у місті чули о 15:14.

Російські загарбники влучили в житловий будинок. На місці всі необхідні служби, розбір завалів триває. 

Пошкоджена виключно цивільна інфраструктура: будинок, зупинки громадського транспорту, магазини.

“Цей російський терор керованими авіабомбами має бути зупинений і може бути зупинений. Потрібні сильні рішення партнерів, щоб ми могли знищувати російських терористів та російську бойову авіацію там, де вони є”, – сказав Президент України Володимир Зеленський.

Він додав, що для захисту цивільних необхідно “очистити прикордонні райони від пускових установок терористів” й закликав союзників бути рішучими.

Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.

Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.

На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.

Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.

Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.