23 червня графіки погодинних відключень діятимуть лише ввечері
Джерело: “Укренерго”
В “Укренерго” повідомили, що завтра, 23 червня, графіки відключень світла застосовуватимуть лише ввечері – з 19:00 до 23:00.
Причиною зменшення відключень – зниження споживання електроенергії у вихідний день.
У випадку зміні ситуації в енергосистемі України в “Укренерго” додатково повідомлять про застосування заходів обмеження споживання.
Нагадаємо, що сьогодні, 22 червня, світло почнуть вимикати з 14:00 і до кінця доби відповідно до графіків.
- У столиці бойлери споживають третину від всієї електроенергії, яку генерує енергоблок атомної електростанції.
- Голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький повідомив, що у наступні кілька тижнів ситуація в українській енергосистемі суттєво погіршиться.
- В “Укренерго” закликали українців ощадливо споживати у вечірні години електроенергію, щоб уникнути вимкнень світла.
На північному сході Франції розбився приватний літак, унаслідок чого загинули 11 осіб. На борту перебувала група парашутистів, котрі готувалися до тандемних стрибків.
Сили оборони здійснили удари по двох нафтопереробних заводах у Росії, залізничному мосту в тимчасово окупованому Криму, складу боєприпасів на окупованій Донеччині. Також у Генштабу підтвердили ураження заводу “Титан-Барикади” у Волгограді.
28 червня президент Володимир Зеленський повідомив про внесення до Верховної Ради законопроєкту щодо створення Українського національного пантеону. Він має стати загальнонаціональним місцем пам’яті, де вшановуватимуть видатних українців, які зробили визначний внесок у становлення та захист держави.
У ніч на 28 червня російські війська під час чергового масованого обстрілу пошкодили фармацевтичне підприємство “Дарниця” у Києві.
28 червня президент Володимир Зеленський під час урочистостей до 30-річчя Конституції оголосив про заснування нової державної нагороди — ордена Європи. Ним відзначатимуть осіб, котрі зробили вагомий внесок у просування України до членства в ЄС та зміцнення безпеки держави й Європи.