23 червня графіки погодинних відключень діятимуть лише ввечері
Джерело: “Укренерго”
В “Укренерго” повідомили, що завтра, 23 червня, графіки відключень світла застосовуватимуть лише ввечері – з 19:00 до 23:00.
Причиною зменшення відключень – зниження споживання електроенергії у вихідний день.
У випадку зміні ситуації в енергосистемі України в “Укренерго” додатково повідомлять про застосування заходів обмеження споживання.
Нагадаємо, що сьогодні, 22 червня, світло почнуть вимикати з 14:00 і до кінця доби відповідно до графіків.
- У столиці бойлери споживають третину від всієї електроенергії, яку генерує енергоблок атомної електростанції.
- Голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький повідомив, що у наступні кілька тижнів ситуація в українській енергосистемі суттєво погіршиться.
- В “Укренерго” закликали українців ощадливо споживати у вечірні години електроенергію, щоб уникнути вимкнень світла.
Фінляндія виділить ще 40 мільйонів євро на ініціативу із закупівлі американської зброї для України (PURL).
Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець закликав уряд знизити граничний бал НМТ для конкурсного відбору зі 150 до 130.
Препарати групи GLP-1, які широко застосовуються для лікування ожиріння та діабету, можуть мати додатковий вплив на репродуктивне здоров’я.
За прогнозом синоптикині Наталки Діденко у п’ятницю, 26 червня, в Україні очікується спекотна погода.
У ніч на 25 червня підрозділи Сил оборони України уразили низку об’єктів російських окупантів, серед яких нафтобаза, мости та радіолокаційний комплекс “Скала-М”.