23 червня графіки погодинних відключень діятимуть лише ввечері
Джерело: “Укренерго”
В “Укренерго” повідомили, що завтра, 23 червня, графіки відключень світла застосовуватимуть лише ввечері – з 19:00 до 23:00.
Причиною зменшення відключень – зниження споживання електроенергії у вихідний день.
У випадку зміні ситуації в енергосистемі України в “Укренерго” додатково повідомлять про застосування заходів обмеження споживання.
Нагадаємо, що сьогодні, 22 червня, світло почнуть вимикати з 14:00 і до кінця доби відповідно до графіків.
- У столиці бойлери споживають третину від всієї електроенергії, яку генерує енергоблок атомної електростанції.
- Голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький повідомив, що у наступні кілька тижнів ситуація в українській енергосистемі суттєво погіршиться.
- В “Укренерго” закликали українців ощадливо споживати у вечірні години електроенергію, щоб уникнути вимкнень світла.
Україні вдалося звільнити ще сімох цивільних громадян, яких Росія роками незаконно утримувала у неволі.
У Сумах знову зросла кількість поранених унаслідок ранкової атаки РФ по місту 27 червня.
Виконавчий комітет Міжнародної федерації важкої атлетики (IWF) дозволив спортсменам всіх вікових груп з Росії та Білорусі брати участь у змаганнях.
Уночі 27 червня Україна втратила винищувач МіГ-29. Пілот встиг катапультуватись.
В одному з сіл Білгород-Дністровського району Одеської області поліціянти затримали 36-річну жінку за підозрою в катуванні 5-річного сина.