Сьогодні графіки відключень світла почнуть діяти раніше – «Укренерго»

Джерело: НЕК “Укренерго”

В “Укренерго” повідомили, що через нічну атаку Росії на енергооб’єкти України, сьогодні, 22 червня, графіки відключень світла почнуть діяти раніше.

Напередодні у компанії повідомляли, що сьогодні графіки відключень діятимуть з 16:00 до 24:00. Однак після нічної ракетної атаки РФ – внаслідок якої були влучання в енергооб’єкти у Львівській та Запорізькій областях – ситуація в енергосистемі змінилась.

Відтак сьогодні світло почнуть вимикати з 14:00  і до кінця доби відповідно до графіків.

Європейська комісія попередила Словаччину, що розпочне негайні судові заходи, якщо країна ухвалить закон, що передбачає обмеження на діяльність неурядових організацій та ЗМІ.

Заступник міністра оборони з питань європейської інтеграції Олександр Балануца провів переговори з послом Японії в Україні Мацудою Кунінорі. Сторони зокрема обговорили нещодавно підписану угоду про підтримку України та подальшу співпрацю.

24 липня, виступаючи у Конгресі США, прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що війна у Секторі Гази може закінчитися вже завтра, якщо ХАМАС “здасться, складе зброю і звільнить усіх заручників”.

Ввечері 24 липня речник Військово-Морських сил України Дмитро Плетенчук повідомив, що Росія вивела усі свої військові кораблі з Азовського моря.

Чехія приєдналася до коаліції безпілотників для України на чолі з Латвією та Великою Британією після того, як делегація країни підписала меморандум про взаєморозуміння під час 75-го ювілейного саміту НАТО у Вашингтоні.