23 червня графіки погодинних відключень діятимуть лише ввечері

Джерело: “Укренерго”

В “Укренерго” повідомили, що завтра, 23 червня, графіки відключень світла застосовуватимуть лише ввечері – з 19:00 до 23:00.

Причиною зменшення відключень – зниження споживання електроенергії у вихідний день.

У випадку зміні ситуації в енергосистемі України в “Укренерго” додатково повідомлять про застосування заходів обмеження споживання.

Нагадаємо, що сьогодні, 22 червня, світло почнуть вимикати з 14:00 і до кінця доби відповідно до графіків.

Іран розширив два головні об’єкти з виробництва балістичних ракет. Це сталося після угоди від жовтня 2022 року, в межах якої Тегеран нібито погодився постачати ці ракети Росії.

У вівторок, 23 липня, Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Державним секретарем Святого Престолу кардиналом Пʼєтро Пароліном.

Станом на 16:00, 23 липня, від початку доби на фронті відбулося 83 бойові зіткнення. Ще тривають бойові зіткнення у 17 локаціях. Ворог продовжує найактивніше атакувати на Покровському напрямку.

У Луцьку двоє дітей випали з вікна будинку. Інцидент стався в одному зі спальних районів міста, коли 5-річна дівчинка та 3-річний хлопчик випали з вікна другого поверху.

Двом посадовцям КП “Київський метрополітен” повідомлено підозру у службовій недбалості через підтоплення тунелів між станціями “Деміївська” та “Либідська” взимку.