Російський олігарх Фрідман виграв суд у своєї хатньої робітниці

Джерело: The Telegraph

Російський олігарх Михайло Фрідман, який потрапив під санкції США та ЄС, виграв суд у своєї хатньої робітниці щодо невиплати їй декретних коштів.

Домінка Козлик працювала хатньою робітницею у лондонському домі Фрідмана. У той час, коли олігарх потрапив під санкції, жінка була у декретній відпустці.

Після запровадження санкцій рахунки Фрідмана були заморожені, через що він не міг виплачувати хатній робітниці кошти у зв’язку з вагітністю та пологами. У березні 2022 року Домінку Козлик звільнили з обійманої посади.

У відповідь Домініка Козлик подала на Фрідмана до суду, звинувачуючи його у несправедливому звільненні через вагітність, дискримінацію за ознакою статі та порушенні умов контракту.

Натомість суд постановив, що Домінка Козлик просто стала “жертвою” санкційного процесу.

Козлик почала працювати у домі Фрідмана у березні 2021 року.

У листопаді 2021 року вона пішла у декретну відпустку та планувала повернутись до роботи через рік. За домовленістю, на час декретної відпустки вона повинна була отримувати 1500 фунтів стерлінгів на місяць.

Варто зауважити, що Фрідман подав до суду на британське управління санкцій OFSI після того, як воно відмовило йому в дозволі на щомісячні платежі в розмірі 30 000 фунтів стерлінгів, щоб запобігти занепаду будинку Athlone House, який він купив за 65 мільйонів фунтів. Однак Високий суд відхилив прохання олігарха.

Своєю чергою, Козлик у суді стверджувала, що Фрідман повинен був оскаржувати рішення Високого суду.

Париж офіційно надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої дальності.

У місті Бровари Київської області стався вибух у квартирі.

З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….

Служба зовнішньої розвідки України оприлюднила низку документів, які показують, як у 1980-х роках КДБ УРСР активно відстежував діяльність українських емігрантських організацій, які намагалися привернути увагу світу до Голодомору 1932–1933 років. Радянська влада намагалася будь-якими способами зупинити ці акції, звинувачуючи українців у “антирадянській істерії”.

У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…