У ЄС заперечили ймовірність запровадження санкцій проти Такера Карлсона
Джерело: DW
У Євросоюзі заперечили чутки про намір запровадити санкції проти американського журналіста Такера Карлсона, який днями прибув до РФ, аби взяти інтерв’ю у президента Росії Володимир Путіна.
“Ні, щодо цієї персони в інститути Євросоюзу не вносили подібної пропозиції, і дискусії щодо цього теж не ведуться”, – повідомив офіційний представник зовнішньополітичної служби ЄС Петер Стано.
Що передувало?
Депутати Європейського парламенту закликали запровадити санкції проти колишнього ведучого телеканалу Fox News Такера Карлсона через його наміри взяти інтерв’ю у Володимира Путіна.
Один з євродепутатів, Урмас Пает назвав наміри Карлсона наданням платформи тому, “кого звинувачують у злочинах геноциду”. На його думку, надавати слово Путіну “неправильно”.
За таку пропаганду злочинного режиму можуть бути запроваджені санкції, включаючи передусім заборону на в’їзд до країн Європейського союзу.
“Оскільки Путін є воєнним злочинцем, а ЄС накладає санкції на всіх, хто допомагає йому в цьому, видається логічним, щоб Служба зовнішніх справ (ЄС) також розглянула його справу”, – сказав депутат Європейського парламенту Гі Вергофстадт .
- У Росії помітили Такера Карлсона, відомого американського журналіста, котрий раніше був ведучим Fox News. Він прибув до Москви.
- Американський журналіст, колишній ведучий Fox News Такер Карлсон, який зараз перебуває з візитом у Москві, заявив, що незабаром візьме інтерв’ю в президента РФ Володимира Путіна. При цьому Карлсон зауважив, що Ілон Маск обіцяв не блокувати його інтерв’ю з Путіним, коли воно буде опубліковане в соцмережі X.
У місті Бровари Київської області стався вибух у квартирі.
З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….
Служба зовнішньої розвідки України оприлюднила низку документів, які показують, як у 1980-х роках КДБ УРСР активно відстежував діяльність українських емігрантських організацій, які намагалися привернути увагу світу до Голодомору 1932–1933 років. Радянська влада намагалася будь-якими способами зупинити ці акції, звинувачуючи українців у “антирадянській істерії”.
У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…
Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.