На Тернопільщині переселенець-винахідник Аркадій Фішман змайстрував диван на колесах

Джерело: “Суспільне

У Заліщиках, на Тернопільщині, живе переселенець-винахідник Аркадій Фішман, котрий зробив диван на колесах. Конструкція працює на акумуляторі від електричного велосипеда та може рухатися зі швидкістю до 10 км/год.

За професією Фішман — інженер-технолог машинобудування. Раніше у Слов’янську чоловік розробляв обладнання для заводів. Після повномасштабного нападу РФ, чоловік переїхав на Тернопільщину разом із сином, якого виховує сам.

Влітку Аркадій їздив містом на блакитному дивані на колесах. Відео про те, як чоловік катається на ньому Заліщиками зібрало 45 тисяч переглядів на Youtube. Тож нині він вирішив перевірити, як диван працює у зимовий період.

Акумулятор трохи охолонув і зменшилась його потужність. Можна вдягнути протектор на передні колеса, щоб він впевнено себе поводив на кризі. А так, той його робота мене задовольняє. Все працює. Кермо працює, все робоче. Тест пройшов добре.

Аркадій змайстрував цей транспортний засіб рік тому.

Джерело: Суспільне

Це є не диван, а просто дошки, які виглядають, як диван. Якщо взяти справжній диван, поставити його на колеса, то він на ходу розвалиться, а тут зміцнена рама. Є важіль керування, який схований. Бо люди, коли я кажу, що спрямовую його силою думки, то вони мені вірять, бо важеля не бачать.

Розповів, що важіль керування повертає передні колеса і задні теж обертаються. Також у конструкції є гальма. Винахід працює на акумуляторі від електричного велосипеда. Потужність акумулятора — 450 Вт. Диван може рухатися зі швидкістю до 10 км/год.

На виготовлення дивану майстер витратив дав тижні та до 3 тисяч гривень. Електрообладнання взяв зі свого попереднього виробу — інтроцикла.

Це таке колесо велике, два метри приблизно за розміром. Сідаєш всередині нього і їдеш. Я з нього зняв двигун, акумулятор і контролер.

Джерело: Суспільне

Інтроцикл винахідник розробив ще в Слов’янську. Хотів запатентувати і виготовляти його на комерційній основі. Та реалізувати план завадило повномасштабне вторгнення РФ.

Джерело: Суспільне

Ще одна поробка Аркадія — катапульта, яку чоловік влітку встановив на пляжі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Суспільне Тернопіль (@suspilne.ternopil)

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.

З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.

Міністерство закордонних справ привітало ухвалення резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи “Російська агресивна війна проти України: необхідність притягнення до відповідальності та уникнення безкарності”.