Протягом кількох днів Канада перевірить можливість надання Україні ракет CRV7

Джерело: міністр оборони Канади Білл Блер

Канада упродовж кількох днів перевірить ракети CRV7 та ухвалить рішення, чи можна їх передати Україні.

За словами Блера, перед тим, як передати ракети Україні, необхідно перевірити, чи можна їх безпечно транспортувати.

“Зараз ми перевіряємо, чи можна ці боєприпаси безпечно транспортувати. Щойно ми це визначимо, що має відбутися протягом найближчих днів, ми якомога швидше доправимо їх в Україну”, – наголосив глава міноборони Канади.

Варто зауважити, що в арсеналі Канади 83 307 ракет CRV7, які підлягають утилізації.

Ракети були виготовлені у 1980-х роках та були зняті з озброєння Канади на початку 2000-х.

У 2021 році уряд Канади вирішив їх утилізувати протягом кількох років.

Водночас в опозиції канадського парламенту закликали замість утилізації передати ці ракети Україні. Очільник ГУР МОУ генерал-лейтенант Кирило Буданов також закликав Канаду надати Україні списані некеровані авіаційні ракети CRV7.

Нацполіція встановила виконавців вбивства полковника СБУ Івана Воронича у Києві. Чоловіка й жінку ліквідували під час затримання.

Понеділок, 14 липня, в Україні буде традиційно липневим – спекотним або дуже теплим, залежно від регіону. Температура повітря у південних, східних і більшості центральних областей сягатиме +29…+34°C. У північній частині – близько +27…+30°C. На заході – відносно комфортніші +25…+29°C. Без опадів, за винятком західних регіонів, де ввечері можуть пройти грозові дощі зі шквалами та локальним градом.

Російські війська просунулися в районі Мілового на північному сході Харківської області, приблизно за 16 кілометрів від Великого Бурлука. Про це свідчать геолокаційні відео, опубліковані 12 липня, а також звіти американського Інституту вивчення війни.

Російські війська посилюють атаки на українські міста, а Москва вже готує нову хвилю наступу на фронті. За інформацією видання BILD, посилаючись на джерела в російському Генштабі, Кремль отримав план масштабної наступальної операції, яку планують розпочати в другій половині літа.

Тонкий шар рідини, який часто з’являється на поверхні йогурту, насправді є сироваткою – корисним молочним білком, а не ознакою псування продукту. Попри поширене бажання вилити цю воду, дієтологи радять робити навпаки – просто перемішати її назад у йогурт.