Побиття хлопця у Києві через толерантність до ЛГБТ: що кажуть у поліції

Джерело: Букви

16 березня у мережі поширили відео, як група чоловіків напала на хлопця через його толерантне ставлення до ЛГБТ-спільноти. У патрульній поліції заявили, що нині вони шукають зловмисників.

Інцидент стався 8 березня в одному зі столичних парків, але поліціянти, що прибули на місце події, не наважились затримати нападників. За даними правозахисного ЛГБТ-центру “Наш світ”, правоохоронці відмовилися затримувати кривдників, бо їх було більше, ніж поліціянтів.

Нині у коментарі “Буквам” патрульні заявили, що вони прибули на місце, де на них чекали лише заявник та очевидець події.

“Інших осіб на місці не було, тож ми дізналися у потерпілого про обставини події та як виглядали кривдники. Допомоги “швидкої” заявник не потребував, тож ми викликали на місце слідчих, для складання відповідних документів, та розпочали пошуки зловмисників. Наразі пошуки кривдників тривають”, — йдеться у повідомленні.

Нове опитування показало, що Александрія Окасіо-Кортес має більшу підтримку серед демократів у Нью-Йорку, ніж багаторічний сенатор Чак Шумер.

Увечері 4 квітня російська армія атакувала балістикою Кривий Ріг Дніпропетровської області, внаслідок чого загинули 14 цивільних, серед них 6 дітей

Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що нові тарифи, запроваджені адміністрацією Трампа, ймовірно, призведуть до вищої інфляції та сповільнення економічного зростання США.

Американські акції суттєво впали після інавгурації президента Дональда Трампа у січні. З 17 січня — п’ятниці перед днем інавгурації — фондовий ринок США втратив близько 9,6 трильйона доларів, згідно з даними FactSet і Dow Jones Market Data.

За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Російські військові залишали за собою слід насильства всюди, куди приходили. Така кількість злочинів свідчить, що ці злочини — не випадковість, а частина цілеспрямованої політики знищення України. Українська судова система поки що не відображає масштабів і системності цих злочинів. У вироках бракує контексту — судді часто не відтворюють повної картини дій Росії проти цивільного населення України. Експертка МІПЛ з міжнародного гуманітарного права Анна Рассамахіна пояснила як це виправити й чому це критично важливо для справедливості.