Ворог не має сили для наступу на Сумщину, – заступник голови райради
Джерело: “Київ24 live”
Заступник голови Сумської районної ради Володимир Біцак прокоментував ситуацію на прикордонні з РФ.
Він зазначив, що не варто панікувати й у ворога немає достатніх сил для наступу на Сумщину.
“Ситуація на даний час контрольована. Вважаю, що для паніки немає ніякого ні сенсу, ні можливості. Я вважаю, що ніяких наступів не буде, у них просто не хватить сил”, – сказав він.
Нагадаємо, що начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов в інтерв’ю NYT заявив, що російські війська, ймовірно, зроблять потужний наступ у напрямку Сум.
- Протягом дня, 11 травня, російські загарбники здійснили 21 обстріл прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 93 вибухи.
- Аналітики ISW зауважили, що протягом останніх 24-х годин темп російського наступу у Харківській області сповільнився.
Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.
На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.
Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.
Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.