Як залишатися на зв’язку під час відключень електроенергії: інструкція від Мінцифри

Джерело: Мінцифри

З огляду на постійні обстріли росіянами енергетичної інфраструктури України у Міністерстві цифрової трансформації надали алгоритм дій щодо того, як не втратити зв’язок та інтернет під час відключень електроенергії.

Як не втратити зв’язок та інтернет під час відключень електроенергії?

 

Завантажте Мапу пунктів незламності в “Дії”

  • Так ви завжди знайдете найближче місце, де можна зарядити телефон, підключитися до інтернету або зателефонувати рідним.
  • Заходьте в “Дію” та завантажуйте мапу просто зараз – з головного екрану застосунку.

Під’єднайтеся до інтернет-провайдерів, які використовують технології xPON

  • Це допоможе мати інтернет до 72 годин під час блекаутів. Перевірте, чи підключив ваш провайдер xPON, на інтерактивній мапі від Мінцифри та ЛУН.
  • Якщо провайдер підключив xPON, то купіть павербанк і підключіть його до роутера та абонентського термінала ONU.

Скористайтеся нацроумінгом

  • Відключіть автовибір мережі на Androide: Налаштування – Мобільна мережа (чи Підключення) – Оператор. На IOS: Параметри – Стільникові дані – Вибір мережі.
  • Знайдіть та виберіть доступну мережу: Vadafone UA, UA-KYIVSTAR чи LIFECELL.
  • Якщо підключитися не вдалося, спробуйте ще раз або виберіть іншу мережу.
  • Перевірте можливість вихідного дзвінка, SMS.

Російська влада залучила сотні громадян Ємену до участі у війні проти України, використовуючи обіцянки високооплачуваної роботи та можливість отримання російського громадянства. Після прибуття до Росії багато хто з них був примусово завербований до збройних сил та відправлений на фронт.

У районі Часового Яру на Донеччині українські військові ліквідували Магомеда Бучаєва, який раніше працював продюсером російського пропагандистського телеканалу RT. 

Посол України в Туреччині Василь Боднар заявив, що закриття Туреччиною проток Босфор і Дарданелли на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну завадило окупантам захопити Одесу та Миколаїв.

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган і генеральний секретар НАТО Марк Рютте 25 листопада у столиці Туреччини мають провести переговори, зокрема щодо війни в Україні.

У межах української гуманітарної ініціативи “Зерно з України” Південна Корея планує надати допомогу в розмірі 6 мільйонів доларів. Ця інформація була оголошена під час засідання ініціативи, яке відбулося у неділю, 24 листопада.