Путін застеріг Південну Корею від надання Україні озброєння

Джерело: BBC

Президент РФ Володимир Путін зреагував на повідомлення, що Південна Корея може почати постачати Україні озброєння За його словами, це стане “великою помилкою” для Сеула.

“(Росія)… ухвалить рішення, яке навряд чи сподобається чинній владі Південної Кореї”, – сказав Путін під час візиту до В’єтнаму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Південна Корея перегляне можливість надання зброї Україні через угоду між КНДР та РФ

Щобільше, очільник Кремля попередив, що Росія може почати постачати озброєння КНДР, якщо США та їх союзники продовжать передавати Україні допомогу.

“Ті, хто постачає це озброєння, вважають, що вони з нами не воюють. Я казав, зокрема у Пхеньяні, що ми тоді залишаємо за собою право постачати озброєння в інші регіони світу”, – наголоси він.

Після заяви Путіна адміністрація президента Південної Кореї повідомила, що розгляне “різні варіанти” постачання озброєння Україні і що її позиції “залежатиме від того, як до цього питання підійде Росія”.

Південна Корея надавала Україну гуманітарну допомогу та військову техніку, але досі відмовлялась постачати озброєння, через свою політику – не надавати зброю країні, яка перебуває у стані війни.

  • Володимир Путін та Кім Чен Ин підписали договір між РФ та КНДР, який, зокрема, передбачає, що, у випадку агресії проти однієї з країн, інша може стати на її захист.
  • МЗС Південної Кореї повідомило, що викликало російського посла на знак протесту проти пакту між Росією та Північною Кореєю, підписаного в Пхеньяні цього тижня.

Правоохоронці повідомили про підозру у державній зраді чинному народному депутату від забороненої партії ОПЗЖ Федору Христенку, який був топовим агентом ФСБ РФ (резидентом).

Служба безпеки України прийшла до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури з перевіркою щодо дотримання законодавства про державну таємницю.

В іспанському житловому комплексі Cala Alta у Вільяхойосі, де раніше вбили російського пілота Максима Кузьмінова, загинув колишній посадовець Департаменту боротьби з організованою злочинністю МВС України Ігор Грушевський.

Служба безпеки України і Офіс генпрокурора України проводять щонайменше 70 обшуків щодо співробітників Національного антикорупційного бюро України.

Після обрання Дональда Трампа на посаду президента США, у діяльності Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) відчулися суттєві зміни. Одним із перших кроків нової американської адміністрації стало припинення фінансування міжнародної комісії аудиторів, яка на той момент перевіряла діяльність керівництва Бюро.