Кількість поранених внаслідок атаки по Харкову зросла до 56, серед них троє дітей
Джерело: МВС України, міський голова Ігор Терехов
Кількість поранених внаслідок масованого удару РФ по Харкову зросла до 56, серед них троє дітей. Ще три людини загинули.
Рятувальники продовжують ліквідовувати наслідки російської агресії.
Аварійно-рятувальні роботи тривають.
Нагадаємо, що вдень 22 червня російська армія здійснила щонайменше чотири удари по Харкову керованими авіаційними бомбами (КАБ).
У Холодногірському районі зафіксовано влучання по території підприємства. В Основʼянському районі міста ворог влучив у пʼятиповерховий житловий будинок: перші три поверхи повністю зруйновані.
Внаслідок російської агресії пошкоджено житлові будинки, магазини, офісні приміщення, кафе, автосалон, легкові авто, тролейбус, зупинку транспорту.
За попередніми даними, росіяни вдарили по місту чотирма УМПБ Д-30 з території населеного пункту Бєлгородської області РФ.
- У Вовчанській громаді Харківщини окупанти з БпЛА атакували автівку з цивільними.
- Ситуація на Харківщині повністю стабілізована, Сили оборони активно вибивають противника з їхніх позицій. Про це розповів командир Батальйону ударних БпАК “Ахіллес” Юрій Федоренко.
- Російські війська обстріляли с. Вільхівка на Харківщині, а також заклад дитячого відпочинку у Харкові.
Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.
Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.
На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.
Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.
Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.