З «Охматдиту» в інші лікарні перевезли 94 дитини, серед них 8 поранених

Джерело: міський голова Віталій Кличко у Telegram

З київської дитячої лікарні “Охматдит” 94 дитини перевели в інші медичні заклади.

“Бригадами швидкої допомоги з лікарні Охматдит були переведені  в інші медичні заклади 94 дитини. З них 8 – постраждалих”, – написав він.

Станом на ранок 9 липня у стаціонарах комунальних медзакладів на сьогоднішній ранок перебували. Серед них п’ятеро важких пацієнтів.

Досі триває розбір завалів під “Охматдитом”. В етері “Радіо Свобода” заступник голови КМДА Микола Поворозник розповів, що на двох локаціях у Києві під завалами ще можуть знаходитись люди.

“На зараз такого розуміння немає. Ми зможемо дати точну відповідь на це питання (чи є під завалами люди, – ред), після того, як буде завершено пошуково-рятувальну операцію. Люди під завалами можуть бути, так”, – сказав він.

Нині рятувально-пошукові роботи продовжують в “Охматдиті” та будинку в Шевченківському районі.

Київська волонтерка Катерина Терехова стверджує, що 8 липня невідомі на місце удару по дитячій лікарні “Охматдиту” привезли отруєну воду. Крім волонтерів і її друзів хімічного отруєння зазнали двоє працівників поліції.

У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.

З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.