Блогера Волошина внесли до бази «Миротворець»
Джерело: дані сайту Миротворець
Українського блогера Олександра Волошина внесли до бази “Миротворець” зокрема через поширення російської пропаганди.

Джерело: Миротворець
Серед інших звинувачень стосовно блогера: участь в актах гуманітарної агресії проти України, поширення російської пропаганди, участь в інформаційно-психологічній спецоперації РФ (країна-агресор і терорист) проти України, замах на суверенітет і територіальну цілісність України.
Окрім цього, Волошина назвали “пособником російсько-фашистських загарбників і терористів”.
Також до бази потрапили Владислава Роговенко, Єва Коршик та Анастасія Умка. Зокрема Умку викликали на розмову в СБУ. Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram. Жінка зазначила, що не здивована таким рішенням спецслужби.
Раніше Волошина звинуватили у нібито крадіжці грошових пожертвувань для лікарні “Охматдит”.
Зокрема один із Telegram-каналів звинуватив Волошина в крадіжці п’яти мільйонів гривень, зібраних ним і його шанувальниками для “Охматдиту”. Як нагадали адміністратори каналу, нещодавно Олександр розповідав про втрату великої суми грошей у криптовалюті. У цьому зв’язку вони припустили, що саме через це блогер привласнив благодійні кошти. Водночас вони не надали жодних доказів.
Своєю чергою, Волошин заявив, що неодноразово повідомляв у своїх соцмережах про вибіркову передачу грошей сім’ям дітей з “Охматдиту”.
Зауважимо, 16 липня стало відомо, що до бази сайту “Миротворець” потрапила нардепка Мар’яна Безугла через “явні ознаки спланованої в інтересах російського агресора та невстановленої групи осіб інформаційної кампанії”. Днем раніше її вирішили зняти з посади голови підкомітету з питань демократичного цивільного контролю.
- Вранці 8 липня росіяни вкотре масовано атакували Україну 40 ракетами різного типу.
- Внаслідок атаки ЗС РФ по дитячій лікарні “Охматдит” в Києві пошкоджено онкологічне відділення та токсикологічний корпус, де діти перебували на діалізі (штучно підтримували роботу нирок). Руйнувань зазнали реанімаційні та операційні.
- 10 липня, в Києві завершили пошуково-рятувальні роботи.
Раптова заява Росії про негайне великоднє перемир’я стала, на думку аналітиків, черговим свідченням цинізму Москви у питаннях миру. Тимчасове припинення бойових дій, оголошене у суботу главою РФ Володимиром Путіним, викликало численні сумніви щодо його щирості та практичного втілення.
Європейський Союз обережно відреагував на оголошене главою РФ Володимиром Путіним великоднє перемир’я в Україні тривалістю 30 годин, заявивши, що Москва може припинити війну в будь-який момент, якщо справді цього прагне.
Російські військовослужбовці мають намір розчистити переправу через річку Чорний Жеребець на Донеччині, використовуючи “режим припинення вогню”, попереджають аналітики DeepState з посиланням на дані 66 окремої механізованої бригади.
20 квітня президент Володимир Зеленський повідомив, що станом на 16:00, російські війська тільки збільшують кількість застосування важкого озброєння. Посилаючись на доповідь Головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського, він зауважив, що від початку доби й до 16-ї години загалом відбулося 46 російських штурмових дій на різних напрямках і 901 обстріл, і з цієї кількості 448 — саме з важкого озброєння.
Триває 1152-га доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад 941 тисячу осіб.