«Вони забули своє коріння»: актриса «Ранеток», батько якої з України, про вторгнення

Джерело: “ЭХО FM” у Telegram

Російська акторка Валерія Козлова, яка зіграла солістку і барабанщицю у серіалі “Ранетки”, висловилася на підтримку російської агресії проти України. Вона заявила, що українці забули, що вони — росіяни, обґрунтувавши війну РФ проти України біблійним висловом.

За словами Козлової, громадяни, які залишили окуповані території або виїхали з Росії, вже не є “їхніми людьми”. Водночас вона вважає, що українець, отримавши український паспорт, є росіянином, що забув своє коріння.

“Всі, хто повинен був поїхати, вже поїхали. Це не наші люди! Як написано в Біблії: “Час жнив, відокремлення зерен від полови”. Часто у всіх виникає питання: “А чому ми туди ліземо? Як це нас стосується?”. Так, чужа країна, але там живуть наші люди, там живуть росіяни. Всі ми були росіянами. Це в якийсь момент ця країна відокремилася, і їм видали паспорти з національністю “Україна”. Вони забули своє коріння”, – сказала Козлова.

Акторка додала, що її батько родом з Черкас.

“У нього в старому паспорті СРСР національність – російська. Усі ми були росіянами. Вони забули своє коріння”, — додала жінка.

Валерія Козлова активно підтримує позицію Кремля щодо війни в Україні. Президента РФ Володимира Путіна вона називала найкращим президентом.

Вона активно допомагає російським військовим на фронті, збираючи кошти та надсилаючи їм допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 25 липня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 153 бойові зіткнення.

Від початку року кількість жертв серед цивільних в Україні через російські обстріли сягнула найвищого рівня за останні три роки.

Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.

Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.

На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.