10% мостових споруд в Україні знаходяться в аварійному стані

Джерело: Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Висновки Комісії з перевірки мостових споруд свідчать, що майже 10% українських мостових споруд знаходяться в аварійному стані.

Серед них – два великих мости з високою інтенсивністю руху, які розташовані у Києві. Йдеться про міст ім. Є. Патона та міст Метро.

За словами очільника Мінінфраструктури перший аналіз технічної документації, актів огляду мостів показав критичну ситуацію зі станом мостових споруд в Україні.

“Це неприпустима ситуація як для фізичної безпеки українців, так і обороноздатності та економіки України в цілому. Як голова комісії з перевірки даю доручення негайно розпочати обстеження аварійних мостів, які відносяться до позакласових та розташовані через великі річки. Наша задача якомога швидше зʼясувати реальний стан речей і підготувати відповідні пропозиції для системного вирішення проблем та запобігання їм у майбутньому”, – наголосив Олександр Кубраков.

З 14 липня експерти Комісії розпочнуть візуальне та інструментальне обстеження мостових споруд, які знаходяться в аварійному стані.

Зазначимо, що на виконання рішення РНБО введеного в дію указом президента України була створена Комісія з перевірки стану мостових споруд. Її очолив міністр розвитку громад, територій та інфраструктури Олександр Кубраков.

За даними фахівців, часте стримання позивів до сечовипускання може бути небезпечним для здоров’я.

Війна загострила в Україну проблему антибіотикорезистентності — стійкості мікроорганізмів до антибіотиків, які мали б їх знищити. 

Президент Росії Володимир Путін запровадив режим надзвичайної ситуації (НС) федерального рівня через масштабний розлив мазуту після аварії двох танкерів у Керченській протоці. Окупаційний голова Криму Сергій Аксьонов зазначив, що ліквідація наслідків фінансуватиметься з федерального бюджету.

26 грудня в Боснії і Герцеговині заарештували міністра безпеки Ненада Нешича. Його звинувачують в організованій злочинності, відмиванні грошей, зловживанні службовим становищем і отриманні хабарів.

Окупанти підбили підсумки програми “університетські зміни”, спрямованої на організацію вступу випускників шкіл з тимчасово окупованих територій до російських університетів.