Президентські вибори в США – 2024 будуть першими за 48 років без Буша, Байдена та Клінтона
Джерело: Pubity
Цьогорічні президентські вибори в США знаменують важливу віху, оскільки вони будуть першими за 48 років без Буша, Байдена чи Клінтона.
Зокрема з 1976 року ці впливові політичні родини були помітними фігурами в американських президентських перегонах.
Як розповіли у виданні, Джордж Герберт Вокер Буш був 41-м президентом США з 1988 по 1992 рік.
Своєю чергою, Джордж Вокер Буш очолював Білий дім з 2000 по 2004 рік, ставши 43-м американським президентом.
Тоді як Білл Клінтон – 42-й президент США , головував з 1993 по 2001 рік. А його дружина Гілларі Клінтон, яка була сенаторкою США від штату Нью-Йорк та держсекретаркою США, також була кандидаткою у президенти в 2016 році.
46-м американським президентом став Джо Байден, який до цього двічі невдало пробував отримати посаду глави Білого дому, зокрема в 1988 та 2008 роках. Остання спроба 2020 року стала для нього переможною.
- Голлівудські знаменитості, які є донорами Демократичної партії підтримали віцепрезидентку США Камалу Гарріс як кандидатку на пост президента США замість Джо Байдена.
- Майже чотири тижні Джо Байден протистояв закликам зняти свою кандидатуру з президентських виборів до того, як 21 липня він погодився вийти з передвиборчих перегонів і запропонував кандидатку від демократів віцепрезидентку Камалу Харріс. Однак, виявляється, не усі топполітики підтримують ініціативу чинного президента Сполучених Штатів.
За останніми даними, унаслідок ракетного удару РФ по Запоріжжю вдень 10 грудня загинуло вісім осіб.
Івано-Франківський міський суд визнав мешканця Донеччини винним у державній зраді та колабораційній діяльності. Він добровільно підписав контракт на службу у Слов’янській бригаді “ДНР”.
Володимир Зеленський заслухав доповідь головнокомандувача Збройних Сил України Олександра Сирського. Зокрема, йшлося про ураження на території Росії.
Парламент Канади затвердив виділення 764 мільйонів канадських доларів (приблизно 587 мільйонів доларів США) для підтримки України в межах великого пакета додаткових видатків. Загальна сума пакета становить 21 мільярд канадських доларів (близько 14,4 мільярда доларів США) і включає фінансування національної оборони.
Українська військовослужбовиця опублікувала фото головних ялинок Маріуполя з 2011 по 2022 роки.