Президентські вибори в США – 2024 будуть першими за 48 років без Буша, Байдена та Клінтона
Джерело: Pubity
Цьогорічні президентські вибори в США знаменують важливу віху, оскільки вони будуть першими за 48 років без Буша, Байдена чи Клінтона.
Зокрема з 1976 року ці впливові політичні родини були помітними фігурами в американських президентських перегонах.
Як розповіли у виданні, Джордж Герберт Вокер Буш був 41-м президентом США з 1988 по 1992 рік.
Своєю чергою, Джордж Вокер Буш очолював Білий дім з 2000 по 2004 рік, ставши 43-м американським президентом.
Тоді як Білл Клінтон – 42-й президент США , головував з 1993 по 2001 рік. А його дружина Гілларі Клінтон, яка була сенаторкою США від штату Нью-Йорк та держсекретаркою США, також була кандидаткою у президенти в 2016 році.
46-м американським президентом став Джо Байден, який до цього двічі невдало пробував отримати посаду глави Білого дому, зокрема в 1988 та 2008 роках. Остання спроба 2020 року стала для нього переможною.
- Голлівудські знаменитості, які є донорами Демократичної партії підтримали віцепрезидентку США Камалу Гарріс як кандидатку на пост президента США замість Джо Байдена.
- Майже чотири тижні Джо Байден протистояв закликам зняти свою кандидатуру з президентських виборів до того, як 21 липня він погодився вийти з передвиборчих перегонів і запропонував кандидатку від демократів віцепрезидентку Камалу Харріс. Однак, виявляється, не усі топполітики підтримують ініціативу чинного президента Сполучених Штатів.
Китайські вчені випробували новий тип водневої вибухівки, котра не містить ядерних матеріалів. Згідно з даними нового дослідження, бомба утворює розпечену вогняну кулю, яка світиться понад дві секунди, що у 15 разів довше, ніж типовий спалах тротилу.
На Буковині знайшли тіло курсанта з ознаками вогнепального поранення, який навчався в Національній академії державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Це вже другий випадок за тиждень.
Раптова заява Росії про негайне великоднє перемир’я стала, на думку аналітиків, черговим свідченням цинізму Москви у питаннях миру. Тимчасове припинення бойових дій, оголошене у суботу главою РФ Володимиром Путіним, викликало численні сумніви щодо його щирості та практичного втілення.
Європейський Союз обережно відреагував на оголошене главою РФ Володимиром Путіним великоднє перемир’я в Україні тривалістю 30 годин, заявивши, що Москва може припинити війну в будь-який момент, якщо справді цього прагне.
Російські військовослужбовці мають намір розчистити переправу через річку Чорний Жеребець на Донеччині, використовуючи “режим припинення вогню”, попереджають аналітики DeepState з посиланням на дані 66 окремої механізованої бригади.