Підтримка ХАМАС та гітлерівське привітання: у Берліні відбувся пропалестинський мітинг
Джерело: Bild
Ввечері 17 серпня близько 400 активістів пройшли маршем берлінським районом Кройцберг, а також провели демонстрацію перед будинком Axel Springer SE.
Протестувальники скандували “ХАМАС”, “Палестина — арабська” та демонстрували руками трикутник — знак, який використовується терористами для позначення своєї наступної мети. Один із демонстрантів навіть підняв праву руку вгору у гітлерівському привітанні — цей момент потрапив до репортажу видання.
“Один геноцид не виправдовує інший“, – свідчить напис на одному з плакатів учасників акції.
Водночас тих, хто прийшов на акцію проізраїльських активістів, довелося захищати співробітникам поліції. В осіб з ізраїльськими прапорами полетіли пляшки, яйця та каміння.
Навіть після того, як поліціянти оголосили про припинення мітингу, протестувальники продовжили скандувати “Пішов ти, Ізраїль” та “Пішла ти, Німеччина“.
Під час акції травми отримали щонайменше десять співробітників поліції, про інших постраждалих поки що не повідомлялося.
Додамо, нещодавно у Німеччині поліція звільнила будівлю Вільного університету Берліна від пропалестинських активістів, котрі зайняли одну лекційну залу і закликали інших студентів доєднатися до них. У приміщенні перебувало близько 30 осіб.
У травні пропалестинський налаштовані студенти забарикадувалися в Інституті соціальних наук Берлінського університету імені Гумбольдта. Поліція зайшла до будівлі через день, у результаті університет повідомив, що загальні збитки становили близько 150 тисяч євро.
Зауважимо, ввечері 8 червня у берлінському районі Нойкельн відбувся пропалестинський мітинг. Під час заворушень постраждали четверо правоохоронців.
Раніше ми повідомляли, що пропалестинські протестувальники встановили табори в університетських містечках по всій Австралії.
Окрім цього, у квітня десятки протестувальників захопили будівлю Колумбійського університету в Нью-Йорку, забарикадувавши входи та розгорнувши палестинський прапор із вікна.
Також стало відомо, що поліція затримала протестувальників, які захопили офіс президента Стенфордського університету в штаті Каліфорнія з вимогою до опікунів закладу відмовитися від інвестицій компаній, які нібито підтримують ізраїльську армію.
- Поліція Нью-Йорка затримала десятки учасників пропалестинських акцій у Колумбійському університеті, які захопили навчальний корпус і утримували на території навчального закладу наметовий табір.
- Шведська поліція вивела кліматичну активістку Ґрету Тунберг, яка брала участь у пропалестинському мітингу, за межі арени Мальме, де відбувся фінал “Євробачення-2024”.
- Поліція Нідерландів розслідує інцидент, під час якого пропалестинські активісти облили червоною фарбою будівлю МЗС.
- Пропалестинські активісти пошкодили картину лорда Бальфура 1914 року в Трініті-коледжі, що є частиною Кембриджського університету.
- В Амстердамі під час мітингу проти зміни клімату чоловік спробував перервати промову шведської екоактивістки Грети Тунберг через політичні заклики щодо Ізраїлю та Палестини.
Народний депутат Микола Княжицький розповів про інцидент під час Конференції з питань відновлення України 2025 у Римі. Так, українку Марію Гурську, що керувала групою польських медійників, не допустили до заходу, бо Посольство України в Італії не дало їй акредитації.
Народні депутати з фракцій “Європейська Солідарність” та “Голос” зареєстрували проєкт Постанови ВР з вимогою до Уряду негайно виконати норми закону і призначити керівника БЕБ, визначеного на прозорому і чесному конкурсі – Олександра Цивінського.
Головний координатор німецької військової допомоги Україні, начальник штабу планування в Міністерстві оборони ФРН генерал-майор Крістіан Фройдінг заявив, що перші українські далекобійні ракети, профінансовані Німеччиною, мають надійти на озброєння ЗСУ до кінця липня.
Триває 1235-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ у живій силі (вбиті та поранені) сягли понад мільйон осіб.
Різке підвищення комунальних тарифів, масові відключення інтернету і згасання надій на угоду щодо України зі США вдарили по рейтингах російської влади. Хоча, більшість росіян все ж підтримує очільника Кремля Володимира Путіна і його уряд.