США, Японія та Південна Корея провели спільні протиракетні навчання

Джерело: пресслужба Військово-повітряних сил Південної Кореї

12 липня КНДР провела черговий запуск міжконтинентальної балістичної ракети Hwasong-18.

16 липня Сполучені Штати Америки, Японія та Південна Корея провели спільні військово-морські навчання з протиракетної оборони, аби протистояти зростаючим ядерним і ракетним загрозам з боку КНДР.

Навчання відбулися у міжнародних водах Японського моря, в маневрах брали участь по одному есмінцю від кожної країни, оснащені американською корабельною багатофункціональною інформаційно-керуючою системою Aegis.

Зауважується, що під час навчань відпрацьовувалися дії союзників у відповідь на запуск балістичної ракети КНДР, політ якої змодельовано за допомогою комп’ютера.

Вашингтон і його азійські союзники працюють над вдосконаленням своєї системи обміну інформацією про ракети Північної Кореї. Південна Корея та Японія незалежно пов’язані з радіолокаційними системами США, але не одна з одною.

Ми будемо ефективно відповідати на ядерні та ракетні загрози Північної Кореї за допомогою сильної системи реагування нашої армії та тристоронньої співпраці, – зазначив офіцер ВМС Південної Кореї.

США, Південна Корея та Японія засудили запуск міжконтинентальних балістичних ракет КНДР. Пхеньян відкинув засудження, заявивши, що це було здійсненням його права на самооборону, інформує Reuters.

Минулого разу тристоронні навчання відбулися у квітні. 13 липня Південна Корея та США провели спільні військово-повітряні навчання за участю американського стратегічного бомбардувальника B-52H.

Російські війська активізували бойові дії вздовж усієї лінії фронту. Про це повідомляють українські військові, свідчить зведення Генштабу та підтверджують коментарі військових для CNN. Хоча поки не зрозуміло, чи це початок масштабного весняного наступу, проте, масштаби бойових дій свідчать про намір Кремля продовжувати війну.

Український бойовий досвід у використанні німецького озброєння виявив перевагу простого озброєння над високотехнологічним, свідчить внутрішній звіт Бундесверу, з яким ознайомилися журналісти NDR, WDR та Süddeutsche Zeitung.

10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.

Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.

Російські підприємці брати Аркадій та Борис Ротенберги – автори та головні бенефіціари концепції “м’якої націоналізації” в Росії, яка почалася після виходу з країни іноземних компаній у зв’язку з початком повномасштабної війни проти України.