У США собака, що загубився, знайшовся через два роки за понад 1600 кілометрів від дому

Джерело: UPI

Собака Тоні Дункана зі штату Мериленд (США), що загубився два роки тому, знайшовся за 1609 кілометрів від дому.

Чоловік розповів, що собака на прізвисько Луна зникла з його будинку в Мардела-Спрінгс після того, як погналася за дикими тваринами в лісі, розташованому поруч, і не повернулася.

За словами Дункана, він не втрачав надії побачити Луну знову, але все одно був здивований після того, як йому зателефонували зі служби контролю за тваринами Лабелль у Флориді.

Співробітники відділу з контролю за тваринами повідомили чоловікові, що на стоянці магазину LaBelle Walmart знайдено собаку, в якої знайшли мікрочип, котрий і допоміг визначити, що це і є зникла Луна.

Того ж дня американець сів у машину і вирушив за 1609 км, щоб повернути свого домашнього улюбленця додому.

“Це була велика відстань, але вона не йшла ні в яке порівняння з тією любов’ю, яку я відчуваю до своєї собаки”, – сказав Дункан.

Фінські служби оглянули місце обриву електричного кабелю EstLink 2 на дні Балтійського моря і виявили слід від волочення якоря. В Національному бюро розслідувань вважають, що він залишений нафтовим танкером Eagle S, що належить до “тіньового флоту” Росії.

У соцмережі X (Twitter) обліковий запис під назвою “Чи помер Джиммі Картер сьогодні?” останні пів року щодня публікував відповідь “Ні” у різних варіаціях. Проте 28 грудня, оновивши статус “Ні”, власник акаунту не зміг оперативно зреагувати на новини: через кілька годин після публікації Джиммі Картер помер у віці 100 років.

30 грудня президент Володимир Зеленський підписав закон №12178 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо впровадження оцінювання повсякденного функціонування особи.

Акторка Галь Гадот, відома за роллю в серіалі “Диво-жінка”, розповіла про свою термінову операцію через виявлений тромб у мозку, коли перебувала на восьмому місяці вагітності своєю молодшою дочкою.

Накопичування звичок — це техніка, яка передбачає поєднання нової звички з тією, що вже існує, аби було легше запам’ятовувати та виконувати їх. Психологи вважають цей метод ефективним у формуванні довготривалих змін у поведінці, як-от новорічні обіцянки.