Понад 3,2 тисячі вікон вибито у Львові внаслідок ранкової атаки росіян

Джерело: Львівська міська рада

У Львові комунальники, благодійні організації та мешканці спільно ліквідовують наслідки російського обстрілу. Попередньо у Франківському і Залізничному районах міста вибито понад 3200 вікон у житлових будинках.

Зокрема у Залізничному районі постраждало 107 житлових будинків. Вибито близько 2700 вікон, пошкоджено 40 покрівель.

Комунальні служби з самого ранку допомагають ліквідовувати наслідки обстрілу. А також у нас на районі працюють благодійні організації, такі як Мальтійська служба, Червоний Хрест та ЮНІСЕФ. Зокрема ЮНІСЕФ надав будівельні матеріали – плівку для заклеювання вікон, цвяхи і молотки на ін. На закриття всіх вікон нам знадобиться приблизно 6700 м2 плівки, – повідомив голова Залізничної районної адміністрації Ігор Савка.

У Франківському районі Львова також тривають роботи з ліквідації наслідків обстрілів. У районі постраждало 54 житлових будинки, де вибито близько 500 вікон. Відтак на закриття вікон знадобиться понад 1 тис. м2 плівки.

Нагадаємо, що під ранок 4 вересня росіяни атакували Львів “шахедами” і низкою ракет, зокрема ракетами “Кинджал”.

Ворог атакував житлові будинки неподалік головного залізничного вокзалу Львова. Вибуховими хвилями пошкоджено десятки будівель навколо, зокрема житлові будинки, освітні та медичні заклади.

Також відомо, що пошкоджень зазнали щонайменше сім пам’яток архітектури місцевого значення.

4 вересня у Львові завершили аварійно-рятувальні роботи з ліквідації наслідків ранкового обстрілу РФ. Внаслідок атаки постраждало 53 людини. Семеро загиблих, серед них двоє дітей – 7 та 14 років.

Надзвичайникам вдалося врятувати 12 осіб. Психологи надали допомогу 103 постраждалим, серед них 16 дітей.

1 травня Міноборони спільно з підприємством “Українська оборонна компанія” підписали Меморандум про взаєморозуміння у сфері державного гарантування якості, що є важливим елементом запровадження в Україні системи гарантування якості за стандартами НАТО.

1 травня у російському МЗС поскаржилися, що, мовляв, бажання України повернутися до кордонів 1991 року пояснюється “людожерським” прагненням.

30 квітня міністерка економіки Юлія Свириденко спільно із міністром фінансів США Скоттом Бессентом підписала Угоду ​​про створення Інвестиційного фонду відбудови США–Україна. Як зауважила міністерка, мовиться про співпрацю на десятиліття вперед.

Орієнтовна вартість робіт з відбудови сучасного корпусу лікарні “Охматдит” становитиме близько 396 мільйонів гривень. Проєктно-кошторисна документація наразі проходить експертизу, а тендер на капітальний ремонт сучасного корпусу оголосять на платформі Prozorro у першій половині травня.

Спецпредставник президента США з питань України Кіт Келлог наголосив, що главі РФ Володимиру Путіну варто визнати зміну ситуації на користь України. Генерал у відставці зауважив, що росіянам, попри шалені втрати у лавах своєї армії, за півтора року не вдалося досягти серйозних здобутків на фронті.