Від творців «Мавки»: оприлюднили тизер першого українського мультфільму для дорослих

Джерело: YouTube-канал дистриб’ютора FILM.UA

Українська анімаційна студія Animagrad, яка спродюсувала зокрема мультфільм “Мавка. Лісова пісня”, спільно з режисером Антоніо Лукічем розпочали створення нового анімаційного фільму “Наша Файта”.

Відповідний тизер представив дистриб’ютор FILM.UA.

Креативним продюсером фільму є режисер фільмів “Мої думки тихі” та “Люксембург Люксембург” Антоніо Лукіч.

“Це казанок, у якому змішується все: добро і зло, дружба і зрада та крапля закарпатського колориту. Ідея  майбутнього повнометражного 2D-мультфільму для дорослих “Наша файта” виникла на основі однойменного YouTube-проєкту. Антоніо Лукіч став креативним продюсером проєкту та допоміг партнерству з Animagrad — творцями хіта “Мавка. Лісова пісня”, – мовиться в описі відео.

В основі сюжету — історія 30-річного невдахи Сергія Пунька, який через помилку ангела смерті, кота Мікі, потрапляє на небеса. Вищі сили готові подарувати герою другий шанс, але, щоб повернутись до життя, він повинен знайти бодай одну людину, якій він не байдужий. Пошуки приводять Сергія на фронт, у підрозділ “Чопські пірати”, і тут і заварюється казан, у якому намішані любов, дружба, війна, зрада, пошук себе, подвиги, прозріння та дух Закарпаття.

Авторами виступили Михайло Крапенко, Павло Мандзич, Іван Бонь, Ервін Німець.

Режисер — Костянтин Федоров за художнього керівництва Кріса Коскінена.

Про вихід мультфільму “Наша Файта” творці обіцяють повідомити згодом.

Учасники художнього проєкту “МУР” повідомили, що перед їхньою виставою в Ужгороді, яка відбулась 18 вересня, працівники ТЦК мобілізували технічний склад команди.

Фільм “Росіяни на війні” режисерки Анастасії Трофімової, яка раніше працювала на телеканалі Russia Today, планують 4 рази показати на кінофестивалі в Цюриху.

Група колишніх радників та агентів експрезидента США Дональда Трампа допомогла створити проросійський вебсайт Intelligencer, який зазвичай розповсюджує дезінформацію. На сайті, зокрема, публікують фейки про війну в Україні, вибори та вакцини.

Хакери з Dark Angels, які стоять за кібератакою на американську компанію, що займається розповсюдженням фармацевтичних препаратів Cencora Inc., отримали виплату розміром у 75 мільйонів доларів США, що стало найбільшою виплаченою сумою за вимагання у кіберпросторі.

Цього тижня Google оголосив про фінансування супутникового угруповання FireSat, призначеного для більш ефективного виявлення лісових пожеж за допомогою штучного інтелекту (ШІ).