В «Азові» прокоментували створення власної служби супроводу бійців

Джерело: Азов Супровід

У 12-й бригаді НГУ “Азов” прокоментували створення власної окремої служби супроводу бійців після реакції Патронатної служби “Янголи Азова”.

Коли 13 та 14 вересня відбулись обміни військовополоненими, в результаті яких зокрема повернули кілька десятків бійців “Азова”, командир бригади Денис Прокопенко повідомив про запуск окремої служби супроводу бійців.

Саме “Азов. Супровід” відтепер допомагатиме пораненим, займатиметься поховання загиблих “азовців” та допомагатиме родинам бійців.

Це обурило Патронатну службу “Янголи Азова”, яка наголосила, що саме вона від 2014 року виконувала вищевказані функції.

Відтак, наголосили “Янголи Азова”, за ці роки у них накопичилось тисячі особистих справ, тож запуск нової служби ставить всіх у становище “авралу, хаосу та колапсу”.

“Командування 12-ї бригади “Азов” НГУ досі не звернулось до нас щодо передачі справ. Нова служба візьме на себе лише нові, чи усі з року?”, – поцікавились “Янголи Азова”, додавши, що з цим питанням до них звертаються родини “азовців”, які не знають, що їм тепер робити.

Попри це, додали у Патронатній службі, вони продовжать свою справу з супроводу бійців і отримали підтримку від 3-ї ОШБр на це.

На дописі “Янголів Азова” вже відреагували у новоствореній службі супроводу. Вони пояснили, що віднедавна в Україні набула чинності постанова про створення служб супроводу для підрозділів Сил оборони.

Натомість “Янголи Азова” не є структурною частиною 12-ї бригади спецпризначення “Азов” НГУ, а офіційно перебувають на службі іншої бригади. Відтак “Азов” повинен створити власну службу супроводу.

В “Азов. Супровід” наголосили, що саме завдяки насназі роботою “Янголів Азова” вдалось впровадити якісні зміни в усі структури Сил оборони, і саме завдяки їхньому прикладу невдовзі подібні служби будуть впроваджені в інших бригадах.

“Ми щиро здивовані публічній реакції “Янголів Азова”, оскільки цю ініціативу запроваджено активістами їхньої служби”, – мовиться у повідомленні.

Щобільше, у службі додали, що “Янголи Азова” знали про створення “Азов. Супровід” і навіть пропонували свою допомогу на початкових етапах.

У службі наголосили, що почали свою роботу поступово, з допомоги та реабілітації солдат-строковиків, яких повернули з полону 24 серпня. Відтак це ніяк не пересікалось з інтересами “Янголів Азова”.

Також служба супроводу залучено для допомоги військовослужбовцям бригади, які повернулись з полону 13 та 14 вересня.

“Відповідно, для залучення необхідних коштів і звітування про свою роботу, служба оголосила про своє існування офіційно. Тобто ні про який колапс і хаос мова не йшла. Ми переконані, що в подібних питаннях немає місця конкуренції та публічним скандалам. Дякуємо всім тим, хто холодно і розсудливо поставився до ситуації, не перекручуючи факти та не спричиняючи черговий медійний скандал”, – наголосили у службі супроводу.

  • У російському полоні на сьогодні перебувають близько 700 бійців полку “Азов”, розповіла керівниця патронатної служби бригади Олена Толкачова. За її словами, кількість полонених становить приблизно 680 осіб, але конкретизувати точну цифру складно через відсутність повної інформації.

У Шотландії водолази виявили уламки британського військового судна, який було потоплено німецьким підводним човном у Північному морі майже 110 років тому.

Нове дослідження, засноване на ДНК, отриманій з людських кісток і зубів, витягнутих зі стародавніх поховань у Скандинавії – семи з району у Швеції під назвою Фальбігден, одного з прибережних районів Швеції неподалік від Гетеборга і одного з Данії, – припускає, що причиною неолітичного занепаду населення Північної Європи близько 5 000 років тому могли стати хвороби, зокрема чума.

Рятувальники завершили роботи на місці російського удару по пансіонату у Сумах.

Колегія суддів ВАКС визнала винуватим суддю Зарічного суду міста Суми Миколу Шершака в одержанні хабаря і засудила його до позбавлення волі строком на сім років.

Британська акторка Кейт Вінслет поділилася власними уявленнями про красу, зазначивши, що вважає зморшки “неймовірно гарними”.