Військові подали 10 000 рапортів через застосунок «Армія+» за два місяці роботи сервісу
Джерело: Міністерство оборони України
З 8 серпня військові подали понад 10 000 електронних рапортів у застосунку “Армія+”. Ці документи, підписані захисниками та подані через Армія ID, мають таку ж юридичну силу, як і паперові.

Джерело: Міністерство оборони України
“Кількість поданих рапортів зростає щодня на 150-200. І це дуже хороший показник, оскільки все більше військовослужбовців відчувають переваги електронних рапортів, які не губляться та створюються швидко та без помилок, на відміну від паперових”, – зазначила заступниця міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.
Більше ніж 1 000 військових частин впровадили застосунок “Армія+”. У системі електронного документообігу вже опрацьовано близько 4 000 електронних рапортів, з яких кожен четвертий належить десантно-штурмовим військам, які лідирують у цьому процесі.
Зараз в Армія+ доступні 11 видів рапортів, розподілених на чотири категорії: на відпустку, видача направлення, направлення та на допомогу. Незабаром з’являться нові.

Джерело: Міністерство оборони України
Міноборони переконують, що застосунок “Армія+” є безпечним і захищеним. Персональні дані не зберігаються на пристрої, а беруться з зовнішніх реєстрів. Застосунок працює на хмарній інфраструктурі та має атестат комплексної системи захисту інформації.
- У Міноборони поінформували, що відтепер військовим для замовлення продуктів харчування не потрібно роздруковувати і підписувати документи в паперовому вигляді. Для цього вони можуть використовувати кваліфікований електронний підпис (КЕП) на первинних документах.
- 22 серпня на Міжнародному ветеранському форумі “Україна. Ветерани. Єдність” міністр оборони України Рустем Умєров анонсував запуск мережевого мобільного застосунку для ветеранів “Ветеран+”.
- У 2024 році в застосунку “Резерв+” планують впровадити кілька нових функцій, зокрема електронне направлення на ВЛК, онлайн-вишколи, відстрочки для студентів і багатодітних батьків, а також онлайн-рекрутинг.
Служба зовнішньої розвідки України фіксує перехід у гостру фазу ворожої інформаційної операції, яку веде РФ проти України. Зауважується, що мета – ліквідувати українську державність не на полі бою, а “у головах людей”: через делегітимізацію української влади, знецінення демократичних інституцій та нав’язування зовнішнього політичного сценарію з ознаками контрольованої капітуляції.
Глава Офісу президента України Андрій Єрмак повідомив, що у межах Bring Kids Back UA вдалося повернути ще одинадцятьох дітей з тимчасово окупованих територій та території РФ.
Нова зустріч Контактної групи з питань оборони України у “форматі Рамштайн” відбудеться 11 квітня у Брюсселі під головуванням Великої Британії та Німеччини.
Україна у березні експортувала товарів на понад $3,6 млрд — це на 4,5% більше, ніж у березні минулого року, та на 18% більше проти лютого 2025 року. Тоді як усього за перший квартал 2025 року експорт товарів сягнув майже $9,9 млрд.
2 квітня прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що загальний дефіцит фінансування потреб на відбудову України у 2025 році становить майже $10 млрд.