На Хмельницькій АЕС провели командно-штабне навчання
Джерело: “Енергоатом”.
На Хмельницькій атомній електростанції та в місті-супутнику Нетішині відбулося командно-штабне навчання за участі органів управління та сил цивільного захисту Хмельницької області.
Усі залучені підрозділи відпрацювали свою взаємодію у разі виникнення на об’єкті критичної інфраструктури позаштатної ситуації, спричиненої військовою агресією РФ проти України.
Основними завданнями навчання була перевірка системи аварійного реагування ВП ХАЕС, реалізація відповідних заходів щодо взаємодії станції з місцевими органами влади та рятувальниками.
Готовність сил і засобів територіальних громад та структурних підрозділів ДСНС під час командно-штабного навчання перевірив перший заступник начальника Хмельницької ОВА Сергій Тюрін.
В “Енергоатомі” зазначили, що це вже друге таке навчання. Попереднє відбулося на Рівненській атомній електростанції та в її місті-супутнику Вараш.
- Експерти Міжнародного агентства з атомної енергії протягом тижня провели додаткові інспекції Запорізької атомної електростанції, не помітивши важкої військової техніки чи вибухівки, одначе ще досі не отримали доступу на дахи енергоблоків, поінформував генеральний директор Рафаель Маріано Гроссі.
- Через небажання працівників Запорізької атомної електростанції співпрацювати з окупантами росіянам доводиться привозити на станцію працівників “Росенергоатома”.
- За даними української розвідки, спецслужба окупантів стверджує, що наприкінці липня буде організовано “штурм” атомної станції, в якому начебто мають взяти участь “штурмові групи” і неназвані “добровольчі озброєні підрозділи України”.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.
Служба безпеки задокументувала нові злочини екскомандувача Східного військового округу збройних сил РФ генерал-полковника Олександра Чайко.
Американський журнал Time присвятив нову обкладинку тисячам українських дітей, викрадених та примусово депортованих Росією.
17 липня прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо повідомив, що дасть вказівку представникам країни при Євросоюзі розблокувати ухвалення 18-го пакета санкцій проти Росії.
Державна служба з етнополітики та свободи совісті винесла припис про усунення порушень законодавства про свободу совісті та релігійні організації УПЦ Московського патріархату.