У застосунку «Армія+» з’явились курси для онлайн-навчання військових

Джерело: Рустем Умєров/Facebook

З 24 жовтня у застосунку “Армія+” запущено сервіс онлайн-навчання для українських військовослужбовців.

Доступні курси: “Загальна підготовка”, “Побут у польових умовах” та “Безпілотні системи”.

Кожен курс поділено на модулі з уроками. Після кожного модуля є тест для перевірки знань, а в кінці курсу – іспит. Це має допомогти не просто отримати інформацію, а засвоїти її на практиці.

Міністр оборони Рустем Умєров зазначив, що навчальні блоки містять верифіковані матеріали, що дозволяють бійцям здобувати знання навіть в польових умовах.

Міноборони працює над новими курсами, такими як “Зв’язок на полі бою” та “Психологічна підготовка”.

  • З 8 серпня військові подали понад 10 000 електронних рапортів у застосунку “Армія+”. Ці документи, підписані захисниками та подані через Армія ID, мають таку ж юридичну силу, як і паперові.
  • У Міноборони поінформували, що відтепер військовим для замовлення продуктів харчування не потрібно роздруковувати і підписувати документи в паперовому вигляді. Для цього вони можуть використовувати кваліфікований електронний підпис (КЕП) на первинних документах.
  • 22 серпня на Міжнародному ветеранському форумі “Україна. Ветерани. Єдність” міністр оборони України Рустем Умєров анонсував запуск мережевого мобільного застосунку для ветеранів “Ветеран+”.
  • У 2024 році в застосунку “Резерв+” планують впровадити кілька нових функцій, зокрема електронне направлення на ВЛК, онлайн-вишколи, відстрочки для студентів і багатодітних батьків, а також онлайн-рекрутинг.

Модель цифрової реформи військово-лікарських комісій (ВЛК) вже напрацьована і передана уряду, повідомила заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко.

24 жовтня у Покровській громаді на Донеччині внаслідок обстрілів російської армії загинули три людини.

24 жовтня президент Володимир Зеленський провів Ставку Верховного Головнокомандувача, на якій доручив членам засідання підготувати визначені частини нашого внутрішнього Плану посилення України.

Служба безпеки України затримала двох ймовірних корегувальників російської ФСБ у Харківській області. Однією із підозрюваних була 35-річна контрактниця військової частини, що дислокується у Харківській області.

В Україні громадяни віком від 50 до 60 років, придатні до служби, підлягають мобілізації, і новин щодо їх звільнення від призову немає. Мобілізація здійснюється згідно з розпорядженнями, що регулюють призов осіб цієї вікової категорії, враховуючи інформацію про стан здоров’я.