Жертвою атаки БпЛА по багатоповерхівці Києва стала дитина
Джерело: мер Києва Віталій Кличко
У Києві внаслідок атаки БпЛА по багатоповерхівці загинула дитина.
Ворог почав атакувати “шахедами” столицю пізно ввечері 25 жовтня. Один БпЛА поцілив у багатоповерхівку у Солом’янському районі.
Незадовго після атаки стало відомо про одну жертву. Сьогодні ж Кличко повідомив, що жертва – дівчинка 2009 року народження.
За даними КМВА, окрім однієї загиблої ще шестеро осіб зазнали поранень. Одну людину госпіталізували.
Як відомо, напередодні під час атаки безпілотників, “шахед” поцілив у багатоповерховий будинок у Солом’янському районі столиці.
БпЛА вдарив у верхні поверхи, внаслідок чого пошкоджень зазнали квартири з 14 по 21 поверхи, на 20 поверсі виникла пожежа.
З будинку евакуювали понад сотню осіб.
- У Київській області унаслідок атаки безпілотників постраждала дитина. Зафіксовано кілька руйнувань та пожеж.
- Пізно ввечері 25 жовтня російські окупанти атакували ракетами Дніпро. Як наслідок – є загиблі та поранені, зокрема діти.
Україна отримала 485 мільйонів доларів від Світового банку та Сполучених Штатів у рамках проєкту PEACE in Ukraine.
«Бахмут [професор Василенко дозволяє собі звертатись до студентів за місцем походження, а не на ім’я – ред.], мовчи, ти вже своє відвоювала», «жінці місце на кухні, і чого ви взагалі можете досягнути», «сексуально голодні українки» — фрази, що можуть бути не надто відомими в суспільстві, але серед студентів Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка ці та інші заяви давно відомі як звичні вирази професора Микити Василенка. Букви поспілкувались зі студентами, які домагаються звільнення Василенка і зібрали їхні відгуки. Деякі імена студентів змінені, через ймовірність можливих наслідків, якщо викладача врешті не звільнять.
Російські військові намагалися здійснити висадку на острів Козацький, що біля Херсона, повідомив речник Сил оборони півдня України Владислав Волошин в ефірі телемарафону.
Борис Джонсон, колишній прем’єр-міністр Великої Британії, взяв участь у зйомках української комедії “Потяг 31 грудня”.
“Бахмут (професор Василенко дозволяє собі звертатись до студентів за місцем походження, а не на ім’я – ред.), мовчи, ти вже своє відвоювала”, “жінці місце на кухні, і чого ви взагалі можете досягнути”, “сексуально голодні українки” – фрази, що можуть бути не надто відомими в суспільстві, але серед студентів Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка ці та інші заяви давно відомі як звичні вирази професора Микити Василенка. Букви поспілкувались зі студентами, котрі домагалися звільнення Василенка, і зібрали їхні відгуки. Деякі імена студентів змінено через ймовірність негативних наслідків для них.