Росія імпортує масло з ОАЕ та Туреччини, щоб стримати різке зростання цін – Reuters
Джерело: Reuters
Росія імпортує вершкове масло з Об’єднаних Арабських Еміратів і Туреччини, щоб стримати різке зростання цін, яке викликало занепокоєння у споживачів.
Россільгоспнагляд заявив, що поставки вершкового масла з ОАЕ почалися 18 жовтня, до того такі поставки не здійснювалися.
Наразі ОАЕ поставили 90 метричних тонн масла до Росії, яка також почала імпортувати масло з Туреччини в жовтні.
Росія прагне збільшити поставки вершкового масла, щоб стабілізувати ціни та забезпечити доступність для внутрішнього ринку.
За даними Російської служби статистики, з грудня минулого року брусок вершкового масла подорожчав на 25,7%.
Імпорт вершкового масла до Росії з Латинської Америки впав цього року до 2800 тонн з 25 000 тонн у 2014 році, зокрема через санкції Заходу.
Також Білорусь, найбільший постачальник вершкового масла до Росії, цього року збільшила експорт на 9% до 110 тис. тонн.
- Туреччина без офіційного оголошення заборонила своїм експортерам переправляти до Росії американську продукцію військового призначення. Це сталося після того, як Вашингтон пригрозив Анкарі “наслідками” за підтримку російського ВПК.
До суду прокурори скерували обвинувальний акт стосовно російського музиканта, уродженця України за обвинуваченнями у колабораціонізмі, глорифікації ворога, публічних закликах до агресивної війни та зміни державних меж і устрою України, поєднаних з розпалюванням національної ворожнечі.
4 листопада глава Міноборони Рустем Умєров спільно з міністром національної оборони Литви Лаурінасом Кащюнасом підписали документ щодо співпраці у сфері оборонної промисловості, спрямований на посилення наших захисників на полі бою.
4 листопада Генеральний секретар НАТО Марк Рютте на спільній пресконференції з канцлером Німеччини Олафом Шольцем повідомив, що німецька оборонна компанія Rheinmetall добудовує вже другий завод в Україні.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 4 листопада. З початку доби відбулося 226 бойових зіткнень, третина з яких — на Курахівському напрямку.
Представництво Тайваню в Литві підписало свій другий меморандум про взаєморозуміння з Литовським центральним агентством з управління проектами (CPMA) про надання додаткових 5 мільйонів доларів фінансування для сприяння відбудови України через уряд Литви.