Росія імпортує масло з ОАЕ та Туреччини, щоб стримати різке зростання цін – Reuters

Джерело: Reuters

Росія імпортує вершкове масло з Об’єднаних Арабських Еміратів і Туреччини, щоб стримати різке зростання цін, яке викликало занепокоєння у споживачів.

Россільгоспнагляд заявив, що поставки вершкового масла з ОАЕ почалися 18 жовтня, до того такі поставки не здійснювалися.

Наразі ОАЕ поставили 90 метричних тонн масла до Росії, яка також почала імпортувати масло з Туреччини в жовтні.

Росія прагне збільшити поставки вершкового масла, щоб стабілізувати ціни та забезпечити доступність для внутрішнього ринку.

За даними Російської служби статистики, з грудня минулого року брусок вершкового масла подорожчав на 25,7%. 

Імпорт вершкового масла до Росії з Латинської Америки впав цього року до 2800 тонн з 25 000 тонн у 2014 році, зокрема через санкції Заходу.

Також Білорусь, найбільший постачальник вершкового масла до Росії, цього року збільшила експорт на 9% до 110 тис. тонн.

До суду прокурори скерували обвинувальний акт стосовно російського музиканта, уродженця України за обвинуваченнями у колабораціонізмі, глорифікації ворога, публічних закликах до агресивної війни та зміни державних меж і устрою України, поєднаних з розпалюванням національної ворожнечі.

4 листопада глава Міноборони Рустем Умєров спільно з міністром національної оборони Литви Лаурінасом Кащюнасом підписали документ щодо співпраці у сфері оборонної промисловості, спрямований на посилення наших захисників на полі бою.

4 листопада Генеральний секретар НАТО Марк Рютте на спільній пресконференції з канцлером Німеччини Олафом Шольцем повідомив, що німецька оборонна компанія Rheinmetall добудовує вже другий завод в Україні.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 4 листопада. З початку доби відбулося 226 бойових зіткнень, третина з яких — на Курахівському напрямку.

Представництво Тайваню в Литві підписало свій другий меморандум про взаєморозуміння з Литовським центральним агентством з управління проектами (CPMA) про надання додаткових 5 мільйонів доларів фінансування для сприяння відбудови України через уряд Литви.