Порошенко передав військовим на Сумщині техніки на суму 37 млн грн
Джерело: пресслужба “Євросолідарності”
Глава фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко під час поїздки на Сумщину передав військовим підрозділам Сил Спеціальних Операцій (ССО) обладнання вартістю 37 мільйонів гривень.

Фото: “Європейська Солідарність”
Серед переданої техніки – прально-душовий комплекс, пересувна авторемонтна майстерня, 400 FPV-дронів, п’ять дронів “Мавік”, шість комплексів радіоелектронної боротьби “Шатро”, десять зарядних станцій, три десятки систем “Starlink”, генератори, дизельні обігрівачі та детектори дронів “Ванільний цукорок”.
Порошенко наголосив на важливості підтримки ССО, які щодня проводять складні операції, зокрема в тилу противника. Він наголосив, що його підпис стоїть під указом про створення цього роду військ.

Фото: “Європейська Солідарність”
Спеціально для ССО привезено “Starlink”, адаптовані для кріплення на транспортних засобах. Це забезпечить стабільний і захищений зв’язок для військових у будь-яких умовах.
Загалом техніку та дрони отримали 18 бригад на суму 37 мільйонів гривень.

Фото: “Європейська Солідарність”
- 2 листопада Петро Порошенко привіз партію техніки та дронів бригадам на Сумщині.
- Петро Порошенко привіз велику партію техніки на східний фронт. Одночасно допомогу від Фонду Порошенка отримали представники 10 бригад і батальйонів.
10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.
Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.
Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.
З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.
Міністерство закордонних справ привітало ухвалення резолюції Парламентської Асамблеї Ради Європи “Російська агресивна війна проти України: необхідність притягнення до відповідальності та уникнення безкарності”.